Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اولین تریلر رسمی فیلم «دنیای ژوراسیک»

0

یونیورسال روز گذشته با انتشار تیزری 20 ثانیه‌ای از فیلم «دنیای ژوراسیک» اعلام کرده بود که اولین تریلر رسمی از این فیلم مورد انتظار را در روز عید شکرگزاری منتشر می‌کند. در این تیزر برای اولین بار با دایناسورهای جدید و جلوه‌های ویژه‌ی فیلم و همچنین، بازیگر نقش اصلی یعنی «کریس پرت» که اخیرا با فیلم «محافظان کهکشان» تجربه‌ی موفقی روی پرده‌ی نقره‌ای گذرانده است، دیدار کردیم.  اما این وعده زودتر از موعد مقرر عملی شد و دو روز زودتر شاهد انتشار تریلر این فیلم هستیم. اگر شما هم با دیدن تیزر برای دیدن تریلر و نهایتا خود فیلم، بیش از پیش مشتاق شدید، حتما تریلر را مشاهده کنید.

در این تریلر می‌توانید بسیاری از المان‌های اصلی فیلم را ببینید و برای داستان جالب آن آماده شوید.

در قسمتی از ویدئو، می‌بینیم که کارکتر کریس پرت می‌گوید: “این هیولا هر چیز متحرکی رو میخوره” و باید منتظر رویارویی با دایناسورهای پیشرفته و بسیار باهوش باشیم. به هر حال، طرفداران باید برای ملاقات دوباره با این دنیای خطرناک و جذاب که دست‌پخت لذیذ جناب اسپیلبرگ محسوب می‌شود تا تابستان سال آینده صبر کنند.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.