Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کریس پات و جنیفر لاورنس در درام فضایی «مسافران» با هم همبازی خواهند شد

0

در یک مدت، چیز‌ها خیلی خوب برای درام فضاییِ “مسافران” به نظر نمی‌رسید. به ماه مارچ بر می‌گردیم که کمپانی واینشتاین نقشه‌هایی که مبنی بر انتشار این فیلم در سوم آپریل 2015 بود را رد کرد و همچنین رچل مک‌آدامز را از دست داد، الان به نظر می‌رسد که همه چیز در نهایت به راه خودش برگشته است. سونی پیکچرز در دسامبر فیلم را از کمپانی واینشتاین خرید و هفته‌ی قبل استودیو با نامزد اسکار امسال، مورتن تیلدام (بازی تقلید)، برای کارگردانی این فیلم صحبت‌هایی کرد. در سر خط خبرها، سایت ورایتی گزارش داده که با جنیفر لاورنس برای بازی در فیلم صحبت شده و دیگر خبرها حاکی از ملحق شدن کریس پات به او هستند.

فیلمنامه‌ی نوشته‌شده‌ی جان اسپیتس قرار است در آینده اتفاق بیفتد و بر روی یک سفینه قرار دارد که می‌خواهد به یک سیاره‌ی دور و جدید سفر کند. در این کشتی فضایی، هزاران نفر در خوابی برودتی قرار دارند، ولی یکی از آنها (کریس پات) نود سال زودتر از خواب بیدار می‌شود. خیلی سریع گیر افتاده و به تنهایی پیر می‌شود، او یک مسافر زن (جنیفر لاورنس) را برای بیدار کردن انتخاب می‌کند و رمانسی بین این دو نفر جرقه می‌زند.

قطعا این یک سفر نرم و همواری برای پروژه نخواهد بود، این فیلم باید چند پتانسیل جدی داشته باشد چون ظاهرا جنگ سختی برایش وجود داشته، کاملا نظرها را جلب کرده و خواستار استعداد‌های بزرگی است. خوشبختانه تمامی مذاکره‌ها به نتیجه رسیده چون چه کسی وجود دارد نخواهد پروژه‌ای را ببیند که کارگردانی نامزد اسکار آنرا به دست گرفته و قرار است کریس پات و جنیفر لاورنس در آن بازی کنند؟

نیل مورتیز و اوری مارمور قرار است “مسافران” را به همراه “اورجینال فیلم”، مایکل مهر از “استارت مدیا” و استفان همل از “کمپانی فیلمز” تهیه کنند.

jurassic-world-chris-pratt-600x400

[su_button url=”http://collider.com/passengers-jennifer-lawrence-chris-pratt/” background=”#141a13″]collider[/su_button]

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.