Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

جاش هاچرسون، علاقه ی زیادی به نقش مرد عنکبوتی دارد

1

با اخراج شدن و برکناری اندرو گارفیلد در نقش مرد عنکبوتی و مارک وب از کارگردانی سری، و بازگشت مرد عنکبوتی به خانه اش یعنی مارول، حالا دعوا بر سر کارگردانی و بازیگری این فرنچایز شدت گرفته است و هر کسی که کوچکترین ته چهره ای به مرد عنکبوتی دارد در معرض انتخاب شدن به عنوان پیتر پارکر قرار دارد! از این سمت جاش هاچرسون، بازیگر نقش پیتا ملارک در فرنچایز “بازی عطش” اعلام آمادگی و علاقه ی خود را برای نقش آفرینی در لباس مرد عنکبوتی اعلام کرده است.

پنج سال گذشته نیز جاش هاچرسون خواهان نقش مرد عنکبوتی باخت اما در جنگی کاملا مشخص (!) بازی را به اندرو گارفیلد باخت! حال بار دیگر به نظر می رسد جاش دوست دارد شانس خود را امتحان کند.در مصاحبه ای که او با یاهو انجام داده بود گفته است که هنوز علاقه ی زیادی به ایفای نقش تار انداز دارد! او در مصاحبه اش گفت:

معلومه که هنوزم میخوام نقش مرد عنکبوتی رو بازی کنم! هر چی نباشه داریم درباره ی تار انداز صحبت می کنیم . خیلی باحال و خوب میشه! البته هنوز صحبتی در این رابطه نشده … اما کسی چه میدونه قراره چی پیش بیاد؟!

Josh

البته هنوز مارول مشخص نکرده است که برنامه اش برای مرد عنکبوتی چیست. یک سری شایعاتی نیز وجود دارند که فیلم بعدی مرد عنکبوتی قرار است درباره ی مرد عنکبوتی سیاه پوست باشد. تا به حال بازیگران زیادی برای نقش پیتر پارکر در نظر گرفته شده اند. بازیگرانی همچون دیلن اُبرایان، لوگان لرمن، دانلود گلاور و … اما باید منتظر مارول ماند!

مطالب مرتبط

1 نظر
  1. سمانه می‌گوید

    من خیلی جاش رو دوست دارم مخصوصا در فیلم بازی عطش را دوست دارم خیلی خوشم اومده ارش واقعا دوسشدارم ilove you josh

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.