Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آپدیت ۲.۲ گیگابایتی «ویچر ۳» برای پی‌سی اجباری نیست

0

افزونه جدید «ویچر 3» که در استیم قرار داده‌شده است بازی اصلی را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد.

اگر شما «ویچر 3» را از طریق استیم روی پی‌سی بازی بازی می‌کنید، حتماً اخیراً متوجه شده‌اید که بعد از ورود به بازی آپدیتی شروع به دانلود می‌کند. این افزونه ویژگی‌های اصلی بازی را تغییر نمی‌دهد و می‌توان بدون هیچ مشکلی آن‌را پاک کرد.

حجم زیاد این آپدیت ممکن است مشکلاتی برای بعضی بازیکنان بوجود آورد. سازنده بازی اعلام کرده که این بسته چند زبان متفاوت و تصاویر جدید به بازی اضافه خواهد کرد.

یکی از کاربران Reddit اما، فهمیده است که این آپدیت کاملاً اختیاری است و می‌توان آن را حذف کرد تا فضای هارد خالی شود. برای این کار محل نصب بازی رفته و پوشه‌های Artbook,Map,Manual را پاک کنید.

اگر بعداً تصمیم گرفتید که دوباره این آپدیت را نصب کنید، می‌توانید از طریق استیم این کار را انجام دهید.

اخیراً CD Red Projekt افزونه بزرگی برای بازی اعلام کرده که بسیاری از مکانیسم‌های بازی را تحت تأثیر قرار خواهد داد. اخبار مربوط به آن را می‌توانید در گیم‌نیوز دنبال کنید.

[su_button url=”http://www.gamespot.com/articles/22-gb-witcher-3-pc-update-is-optional-can-be-delet/1100-6428736/” target=”blank” background=”#1c70e1″]GameSpot[/su_button]

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.