Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

«لگو مارول اونجرز» تا ژانویه سال بعد تأخیر خورد

0

وارنر براس عرضه عنوان «لگو مارول اونجرز»، که قرار بود پاییز امسال عرضه شود، را تا 29 ژانویه 2016 به تأخیر انداخته است.

هنوز دلیل این کار مشخص نیست اما به نظر می‌رسد این تأخیر به دلیل عرضه عنوان «لگو دایمنشنز» و بسته‌های زیادی که به دنبال خواهد داشت باشد.

«لگو دایمنشنز» سپتامبر امسال عرضه می‌شود و ستارگانی از کمپانی DC، ارباب حلقه‌ها، دکتر هو، فیلم لگو، خانواده سیمپسون و کارتون اسکوبی دو نیز به همراه خواهد داشت.

وارنر براس اما تعدادی از کاراکترهایی که در «لگو مارول اونجرز» حضور خواهند داشت را رونمایی کرده، خانوم مارول کامالا خان، ثور، جین فاستر و دختر سنجابی از این موراد هستند.

برخلاف نسخه قبل، «لگو مارول سوپرهیروز»، این عنوان داستان دو فیلم اصلی اونجرز را دنبال خواهد کرد. به‌علاوه، نقشه به‌روز شده‌ای از شهر نیویورک و مکان‌های دیگر نیز به عنوان دنیای باز در بازی وجود خواهند داشت.

[su_button url=”http://www.eurogamer.net/articles/2015-08-05-lego-marvels-avengers-release-date-delayed-to-january” target=”blank” background=”#3a77ff”]Eurogamer[/su_button]

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.