Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

در «فرقه اساسین: سندیکا» کارکتر «ایوی» می‌تواند نامرئی شود

0

پروتاگونیست جانبی بازی Assassin’s Creed Syndicate یعنی «ایوی فرای» یک قابلیت مخفی کاری منحصر به فرد دارد که به او اجازه می‌دهد نامرئی شده و به راحتی از نگهبانان عبور کند.

تریلر گیم‌پلی جدید این بازی نشان می‌دهد که چطور این زن به راحتی از برج لندن عبور کرده و کمترین مزاحمت برای او ایجاد می‌شود. آن‌چه در تریلر می‌بینیم همان نوع عملیات «جعبه سیاه» است که در اساسینز سال گذشته یعنی «یونیتی» با آن آشنا شدیم. جایی که بازی‌کننده باید به محلی که برای او مشخص شده مخفیانه نفوذ کند و ماموریت خود را با روش‌های مختلف به سرانجام برساند.

ایوی، خواهر «جیکوب» شخصیت اصلی بازی سندیکا است. شما می‌توانید برای تعدادی محدود از ماموریت‌ها در بازی کنترل او را به دست بگیرید و در حالت آزاد هم می‌توانید بین او و جیکوب آزادانه سوئیچ کنید.

سندیکا اکتبر امسال عرضه می‌شود. این بازی در لندن دوره‌ی ویکتوریایی می‌گذرد.

[su_button url=”http://www.eurogamer.net/articles/2015-08-07-assassins-creed-syndicates-evie-can-go-invisible” target=”blank” background=”#3a77ff”]eurogamer[/su_button]

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.