Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

۲۱ ماد برتر وسایل نقلیه برای GTA V

10

درست است که پی سی باز‌ها مدت نسبتا زیادی انتظار کشیدند تا بتوانند پنجمین عنوان از سری GTA را تجربه کنند. اما در عوض نسخه پی سی مزیت‌هایی دارد که دست نسخه‌های کنسولی هرگز به آن‌ها نمی‌رسد. یکی از این مزیت‌ها و بهترین‌شان قطعا پشتیبانی از مادهاست. GTA V همچون عناوین قبلی این سری که بر روی رایانه‌های شخصی منتشر شده از مادها پشتیبانی می‌کند و یکی از پرطرفدارترین سوژه‌ها برای ساخت ماد، وسایل نقلیه مختلف است. حال در ادامه می‌توانید بیست و یک ماد که بهترین مادهای وسایل نقلیه هستند را ببینید.

Lamborghini Aventador LP700-4

gta_mod_lamborghini

ماشین‌های سوپراسپرت در GTA V کم نیستند. اما راستش را بخواهید هیچکدام ماشینی نیستند که در واقعیت وجود داشته باشد. آدم وقتی چنین وسعتی را در بازی می‌ییند دلش می‌خواهد که با یک ماشین واقعی در آن چرخ بزند و گاز بدهد. چه لذتی از این بالاتر که در گاراژ خود یک لامبورگینی شیک و تمیز داشته باشید و هر وقت هوس کردید با آن به دل جاده بزنید؟

دانلود ماد

The Harley Davidson

gta_harley_davidson_mod-1152x651

بازیکنان GTA ماه‌ها برای محتوای اضافی موتورها صبر کرده‌اند؛ اما با وجود این ماد دیگر نیازی به آن محتوا نیست! با این ماد می‌توانید تجربه راندن هارلی دیویدسون نازنین در لوس سانتوس را تجربه کنید!

دانلود ماد

A-10A Thunderbolt II

thunderbolt_gta_mod-1152x648

این ماد برای این ساخته شده که عاشقش شوید. در این ماد هواپیمای نظامی A-10A عالی و با جزئیات زیاد طراحی شده است. شش پوسته مختلف، چرخش فن‌های موتور‌ها، چراغ‌های مخصوص روز و شب، سلاح‌های هواپیما و کلی جزئیات دیگر! اگر دوست دارید که در آسمان لوس سانتوس بچرخید و باران مرگ بر روی سر ساکنان شهر بریزید، اجازه دهید هواپیمایی را پیشنهاد کنیم که در نیروی هوایی ارتش آمریکا به «گراز» مشهور است.

دانلود ماد

1970 Dodge Challenger RT 440 Six Pack

gta_mod_dodge_challenger-1152x648

می‌دانید، اگر قرار باشد تروور را پشت یکی از آن ماشین‌های آمریکایی قلدر تصور کنیم، شاید بهترین انتخاب برای ماشین یک دج چلنجر باشد. مدل این دج در ماد از مدل ماشین در «درایور: سن فرانسیسکو» بهره گرفته و تغییراتی در آن ایجاد شده تا تجربه بهتری از راندن یک دج چلنجر در خیابان‌های لوس سانتوس داشته باشید.

دانلود ماد

Star Wars X-Wing

gta_mod_x_wing

دیگر چه می‌خواهید؟ دیگر بهتر از اینکه این سفینه را بر دارید و مثل موشک از گوشه‌ای به گوشه‌ی دیگر بروید؟ اگر طرفدار استار وارز هستید این ماد برای شماست.

دانلود ماد

BMW M3 GTR E46

gta_mod_bmw-1152x720

هی ببینید چی اینجاست! نید فور اسپید در دنیای GTA! یک ماشین آلمانی در یک شهر آمریکایی و ساخته شده توسط بازی‌سازان انگلیسی! اگر NFS: Most Wanted ای که در سال 2005 عرضه شد را بازی کرده باشید، حتما BMW مشهور بازی را به یاد دارید. با این ماد حال می‌توانید این بی ام دبلیو زیبا و سریع را با جزئیات و تیونینگ کامل در خیابان‌های لوس سانتوس برانید.

دانلود ماد

Chevrolet Opala Gran Luxury

chevrolet_gran_gta_mod-1152x619

یکی از محبوب‌ترین ماشین‌های اوایل دهه 70 میلادی در برزیل با یک طراحی ساده و یک موتور بزرگ. برای قرارهای یکشنبه و سر زدن به ساحل وسپیوچی، این ماشین گزینه مناسبی است.

دانلود ماد

Bigger freight trains

gta_mod_more_trains-1152x634

با این ماد علاوه بر اینکه حرکت قطارهای باربری بهبود پیدا می‌کند، واگن‌های بیشتری هم اضافه شده، تکسچرها بهتر و موتورها قدرتمندتر می‌شود. اگر اینها برای‌تان مهم نیست اشکالی ندارد؛ در عوض شما هدف بزرگ‌تر و سخت‌تر برای پریدن با ماشین از روی آن خواهید داشت.

دانلود ماد

Futurama’s Planet Express

futurama_gta_mod-1152x648

با این ماد می‌توانید سوار کشتی معروف سریال کارتونی Futurama شده و ماجراهای Fry، Zoidberg و Leela را این بار در لوس سانتوس تجربه کنید!

دانلود ماد

Fallout 3’s Fusion Flea

fallout_gta_mod

یکی از خوبی‌های ماد‌ها این است که می‌توانید هر بازی‌ای را در قالب یک بازی دیگر تجربه کنید. حال به لطف این ماد می‌توانید در دنیای GTA V گذری به فال آوت 3 داشته باشید. این ماد ماشین Fusion Flea از فال‌آوت 3 را به بازی اضافه کرده و در حین رانندگی به آهنگ «چه کسی می‌خواهد دنیا را به آتش بکشد» گوش کنید.

دانلود ماد

Big Rims

gta_mod_big_rims-1152x648

آیا از رینگ‌های کوچک بدتان می‌آید؟ آیا دوست دارید قد ماشین‌تان بلندتر شود؟ آیا عاشق کمک‌فنر‌های بزرگ هستید؟ پس این ماد برای شماست. فقط یک خبر بد! این ماد تنها برای تعداد محدودی از ماشین‌های درون بازی کار می‌کند.

دانلود ماد

Railroad Engineer

gta_railroad_derail_mod-1152x648

با این ماد می‌توانید به طور کامل قطار‌ها و ترامواها را کنترل کنید. می‌توانید سرعت و شتاب را تغییر دهید، درها را باز و بسته کنید، صندلی‌ها را تغییر دهید و احیانا اگر از آرامش و امنیت خسته شدید، می‌توانید قطار را از ریل خود خارج کرده و یا آن را به قطارهای دیگر بکوبید!

دانلود ماد

Kawasaki Ninja

gta_mod_kawasaki_ninja-1152x649

این همه ماد ماشین دیدیم؛ حالا وقت آن است که سراغ یک موتور آن هم از نوع پرسرعت‌اش برویم. چه موتوری بهتر از یک کاوازاکی که یکی از بهترین‌ سازندگان موتورهای پرسرعت است. موتوری که در این ماد قرار دارد نمونه‌ی یکی از موتورهای کاوازاکی است که در مسابقات جهانی مورد استفاده قرار گرفته؛ اما در بازی به این درد می‌خورد که با آن در بزرگراه‌های بین شهری مثل موشک پیش بروید.

دانلود ماد

Realistic Tank Handling

gta_mod_tank_handling-1152x633

راندن تانک و نابود کردن شهر به وسیله آن همیشه یکی از لذت‌بخش‌ترین کارها در سری GTA بوده و هست. احساس قدرتی که با سوار شدن تانک به ما دست می‌دهد بسیار لذت‌بخش است و هرکس باید حداقل یک بار در GTA سوار تانک بشود. اما شاید بد نباشید یک بار تانک را همان‌طور برانید که در واقعیت رانده می‌شود و درواقع سختی این کار را حس کنید.

دانلود ماد

Stickerbomb Cargobob

sticker_bomb_gta_mod

واقعیت این است که این ماد به جز اینکه یک هلیکوپتر Cargobob پوشیده از استیکرهای مختلف به شما تحویل می‌دهد چیز خاصی ندارد!

دانلود ماد

Monster Bus

gta_mod_monster_bus-1152x832

از اتوبوس معمولا به عنوان یک وسیله عمومی و برای حمل و نقل مردم در سطح شهر استفاده می‌شود. اما در اوقاتی که در لوس سانتوس هستیم بد نیست از اتوبوس استفاده‌های دیگری بکنیم؛ مثلا به جای چهار چرخ خودش چهار چرخ تریلی زیرش سوار کنیم و با آن از صخره‌ها و مکان‌های مرتفع بالا برویم.

دانلود ماد

Semi-Realistic Vehicle Physics

semi-realistic_vehicle_gta_mod-1152x646

همان‌طور که از اسم ماد پیداست، با نصب آن فیزیک ماشین‌‌ها و کنترل‌شان نیمه‌واقعی می‌شود. در واقع چیزی بین نسخه چهارم و پنجم GTA. این‌گونه هم واقعیت را به آن خسته‌کنندگی و خشکی تجربه نمی‌کنید و هم فیلم علمی تخیلی و هندی در بازی نمی‌بینید.

دانلود ماد

Jurassic Park Vehicles

jurassic_park

متاسفانه هنوز مادی برای GTA V وجود ندارد که با آن بشود دایناسورها را به بازی اضافه کرد. اما تا وقتی که چنین مادی عرضه شود می‌توانید با ماشین‌هایی که در سری «پارک ژوراسیک» دیدیم سر و کله بزنید و در راندن‌شان مجرب شوید تا وقتی که دایناسورها به لوس سانتوس حمله کردند بتوانید جان سالم به در ببرید.

دانلود ماد

1971 Dodge Polara

gta_mod_dodge_polaria

ماشینی که در اوایل دهه 70 میلادی از آن به عنوان ماشین پلیس در لس آنجلس استفاده می‌شد. سازنده این ماد برای ساخت‌اش از سریال Adam-12 و دج پولارای آن سریال تاثیر گرفته است. یک دج کلاسیک با چراغ‌های قرمز روی سقف و چراغ جلو‌های زرد و پلاک.

دانلود ماد

Drift Handling

gta_mod_drifting-1152x648

اگر یکی از لذت‌های اصلی‌تان در بازی‌های ریسینگ دریفت کشیدن است و عاشق کشیدن لاستیک‌های ماشین بر روی آسفالت و دود بند کردن هستید، این ماد برای شماست.

دانلود ماد

Raider’s Rust Buckets

mud_gta_mod

سوسول بازی را کنار بگذارید و مقداری خاکی باشید! چقدر می‌خواهید ماشین زبان بسته را به کارواش ببرید؟ هم خودش خسته می‌شود هم آب هدر می‌رود هم پول الکی می‌دهید. این ماد را نصب کنید و خودتان و ماشین‌تان بیشتر خاکی شوید!

دانلود ماد

VG247

مطالب مرتبط
10 نظر برای این مطلب
 1. Alireza می‌گوید

  دوستان چجوری میتونم مد هارو دان کنم؟

 2. احسان می‌گوید

  آقا وقتی میرم تو بازی نمیدونم چه طور پیداشون کنم لطفا کمک کنید

 3. محمد می‌گوید

  اقا من با open iv ماشینا رو اضافه کردم دیگه بازی بالا نمیاد.نکنید این اشتباه رو.با هزار بدبختی بازی رو درست کردم تا اجرا بشه حالا خراب شد

 4. محسن می‌گوید

  سلام راهنمای نصب را نگذاشته اید مد را باید در کدام پوشه گذاشت

 5. محمد می‌گوید

  سلام به همه دوستان ….کسی اینحا مود پرشیا برای gta v داره…
  یا اینکه کجا میتونم دانلود کنم یا بخرم..فقط فابریک باشه…ممنون

 6. محمود می‌گوید

  سلام آقا شما زحمت کشیدی این مطالب مفید گذاشتی
  اما وقتی روش استفادش نباشه چه فایده ای داره؟

 7. Scuash می‌گوید

  سلام.دوست عزیز من چند تا از این مادها رو گرفتم و در محل بازی نصب کردم.ولی وقتی داخل بازی میرم نمیدونم از کجا باید ماشین ها و یا هواپیما رو پیدا کنم

  1. Alireza می‌گوید

   سلام ببخشید چجوری این مد هارو دان کردید اگه میشه بگید؟

 8. hamidreza می‌گوید

  سلام این ماد چطوری نصب میشه کمک کنید بی زحمت

  1. مسعود تیموری می‌گوید

   مادهای مختلف رو می‌تونید با سرچ کردن اسم‌شون پیدا کنید و روش نصب‌شون رو ببینید.

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

هشت + 9 =