Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Mirror’s Edge Catalyst تا ماه مه سال آینده‌ی میلادی تاخیر خورد

0

طبق اعلامیه‌ی رسمی سازنده دایس روی وب‌سایت بازی، ریبوت Mirror’s Edge با چندماه تاخیر عرضه خواهد شد.

بیانیه‌ی رسمی سازنده برای توضیح این تاخیر به شرح زیر است:

“در طی سال‌های گذشته برای ساخت این ریبوت برنامه‌های زیادی داشتیم و به‌خصوص از لحاظ فنی و بصری بازی قرار است عنوانی به‌خصوص باشد. این موضوع تصمیم شخصی ما نیست بلکه راه حل اصلی برای آن است که بازی در دست ساخت‌مان در بهترین حالت آماده‌ی انتشار شود و بهترین تجربه را به پلیرها ارائه کند. این کار برای تیم سازنده سخت و پر از چالش خواهد بود.”

“این زمان اضافه به ما فرصت این را می‌دهد که اکشن-ادونچر بهتر با فضای بازتری را ارائه دهیم. از طرفی از این زمان استفاده می‌کنیم تا روی داستان بازی تمرکز بیشتری داشته باشیم. تصمیم ما بر آن شد که تاریخ انتشار بازی را به 24 مه موکول کنیم. خودتان را برای تجربه‌ای بی‌نمونه در شهر آینه‌ها آماده کنید!”

لازم به ذکر است انتشار اولیه‌ی بازی برای سه پلتفرم اصلی در تاریخ 24 فوریه برنامه‌ریزی شده بود.

[su_button url=”http://www.vg247.com/2015/10/29/mirrors-edge-catalyst-has-been-delayed-into-may-2016/” target=”blank” background=”#0092f5″]VG247[/su_button]

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.