Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

گزارش وبسایت معتبر VG247 از بازی «ارتش‌های فرازمینی»

0

نکته: متن زیر عینا از وبسایت خبری معتبر VG247 ترجمه شده است.

به لطف برداشته شدن تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، بالاخره می‌توانیم به اولین عنوان از خیل عناوین متعددی که در این ناحیه ساخته می‌شود، دسترسی یابیم.

«ارتش‌های فرازمینی» بک بازی تیراندازی علمی تخیلی است و توسط استودیوی «راسپینا» که محل استقرار آن در تهران است. این عنوان که اولین بازی این استودیو به حساب می‌آید، با موتور آنریل ساخته شده و یکی از اولین بازی‌های سطح بالایی است که از ایران به بازارهای جهانی راه پیدا می‌کند.

e_t_armies1

اکنون ما می‌توانیم ارتش‌های فرازمینی را امتحان کنیم؛ چرا که به تازگی تحریم‌های بین‌المللی علیه این کشور -که قبلا ناشرین غربی را از انتشار بازی‌های ساخته شده در ایران منع می‌کرد- لغو شده‌اند.

ارتش‌های فرازمینی دارای یک بخش‌ کامل تکنفره به همراه بخش چند نفره است. سازندگان این عنوان را یک بازی تیراندازی Old-School می‌داند.این بازی در تاریخ 3 مارس (13 اسفند) به قیمت 15 دلار، 11 پوند و یا 15 یورو، بر روی شبکه استیم عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.