Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اشکالات نسخه پی‌سی «کوانتوم بریک»

0

آخرین بازی استدیو رمدی که چندی پیش برای کنسول جدید مایکروسافت و رایانه‌های شخصی عرضه شد برای کاربران پی‌سی مشکلاتی به‌همراه داشته.

طبق گزارش دیجیتال فاندری نسخه پی‌سی بازی مشکلاتی از قبیل نامناسب بودن فریم‌ریت، نداشتن دکمه خروج از بازی و کیفیت نامطلوب تصویر دارد، به‌علاوه سخت‌افزار ان‌ویدیا هنگام بازی کرش می‌کند.

یکی از اعتراضات اصلی این بود که بازی با فریم‌ریت 60 بر روی مانیتور 60هرتزی به‌خوبی اجرا نمی‌شد.

گزارش دیجیتال فاندری هم‌چنین می‌افزاید «در مواقع این‌چنینی سخت می‌شود با سازنده هم‌دردی نکرد، به‌خصوص وقتی که سازنده رمدی باشد که بازی‌های پی‌سی سطح بالایی همیشه ارائه داده. اما شاید پورت بازی به پی‌سی نیازمند زمان بیشتری بود تا با سیستم‌هاییکه بر آن تحمیل شده‌اند خود را وفق دهد.»

ساختار اصلی بازی برای استفاده از تمام ظرفیت ایکس‌باکس وان طراحی شده. به همین دلیل است که سازگار کردن آن با سیستم جهانی ویندوز مایکروسافت دشوار است.

با اینکه ما با رمدی هم‌دردی می‌کنیم اما درخواست مایکروسافت از هواداران برای پرداخت پنجاه یورو برای بازی‌ای که آن‌طور که باید کار نمی‌کند غیر معقول است.

دیجیتال فاندری گفته درایورهای بهتر از ان‌ویدیا می‌تواند مشکل را بهبود بخشد. این گزارش هم‌چنین می‌گوید سازنده می‌تواند اکثر مشکلات بازی را حل کند اما نهایتا شاید رمدی برای عرضه این بازی برای پی‌سی کمی عجله کرد و بهتر بود زمان بیشتری به سازگار کردن آن با رایانه‌های شخصی اختصاص می‌داد.

[su_button url=”http://www.vg247.com/2016/04/09/quantum-break-pc-issues-uwa-crashing-framerate/” target=”blank” background=”#000000″]VG247[/su_button]

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.