Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

خالق سری سولز در پی ساخت چیزی بهتر و متفاوت‌تر

0

هیدتاکا میازاکی خالق سری سولز در مصاحبه‌ای با کوتاکو در مورد احساسش نسبت به این سری و دیدی که مردم به خاطر این بازی‌ها نسبت به او دارند صحبت کرده.
کوتاکو از میازاکی می‌پرسد در 10 سال آینده دوست دارد مردم او را به خاطر نوع طراحی گیم‌پلی و قالب کلی بازی‌هایش در سری دارک‌سولز، دیمون‌سولز و بلادبورن به یاد بیاورند یا قصد دارد تا باز هم دست به خلق چیزی تازه و متفاوت بزند؟
او می‌گوید:
“راستش من خیلی، دیدی که مردم نسبت به من دارند را دوست ندارم. تنها چیزی که دوست دارم این است که همچنان به ساخت چیزهای خاص ادامه دهم. حالا می‌خواهد آن چیز به نظرات و عقاید من نزدیک باشد یا کاملاً با تفکرات من بیگانه باشد.”
او در ادامه گفت نمی‌تواند این واقعیت که دارک‌سولز برای او یک ساخته‌ی خاص محسوب می‌شود را انکار کند و همچنین خوش‌حال است که می‌داند مردم از او تصویری در خاطر خود دارند.

او می‌گوید در نظر دارد تا چیزی بسازد که بالاتر و بهتر از سری سولز باشد:
“حتی اگر تصویری که مردم از من دارند، همیشه با من باشد باز هم قصد ندارم در نهایت به جایی برسم که نتوانم چیزی بالاتر و بهتر از سری سولز بسازم. این‌طور خیلی غم‌انگیز می‌شود، نه؟”
در ماه آوریل استودیوی فرام‌سافت‌ویر اعلام کرده بود که کار بر روی یک عنوان جدید را شروع کرده و قصد ندارد تا بعد از دارک‌سولز 3 دنباله‌ای برای این سری بسازد. در کل فعلاً، فرام‌سافت‌ویر مشغول کار بر روی 3 بازی است. میازاکی پیش‌تر در مصاحبه‌ای با گیم‌اسپات گفته بود به شدت دنباله‌ی ایده‌های تازه و نو را خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.