Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

THQ Nordic اکنون صاحب عناوین «دلتا فورس» است

0

روز گذشته THQ Nordic اعلام کرد که طی توافقی با Novalogic تمام دارایی‌های آن شامل بازی‌ها یا پروژه‌های تحت مالکیت آن را خریداری کرده‌است. در واقع این بدان معنی است که آن‌ها با تصاحب بازی‌های نیمه فراموش شده اما کلاسیک بازگشته‌‌اند و این بار درمورد امتیاز‌های بازی‌های اول-شخص جنگی مانند بازی نوآورانه و ژانر‌آفرین دلتا فورس، Comanche یا Joint Ops است.

بازی های Novalogic از اواخر دهه‌ی 80 تا سال 2010 در بازار بسیار شناخته‌شده بود و این مرهون شبیه سازی‌های نظامی مانند سری‌های اف 22، سری‌های Comanche و در آخر مجموعه‌ی «دلتا فورس» بود.

“بعد از سی سال از ساخت بازی‌های ویدئویی نو‌آورانه ما مفتخریم که کنترل را به دست THQ Nordic می‌سپاریم. در مقیاس فردی آن‌ها عاشقان بازی هستند و به عنوان یک شرکت آن‌ها نشان داده‌اند که زرنگی و تیز‌هوشی لازم برای یک راه اندازی مجدد کاملا ًضروری را دارا هستند و می‌توانند شرکت را به جلو سوق دهند.” این بیانات «جان گارسیا» مالک، مؤسس و مدیر عامل Novalogic بود. وی در ادامه افزود: “ما بسیار خوشحالیم که امتیاز‌هایی که خلق کردیم را در دستانی چنین توانمند می‌بینیم.”

“Novalogic inc در شبیه‌سازی‌های نظامی و بازی‌های تیر‌اندازی گروهی با مضامین نظامی پیشتاز بود و به وضوح مخاطبان بزرگسال را هدف قرار داد.” این‌ها هم سخنان «رینارد پلیس» کارگردان توسعه‌ی تجارت و محصول THQ Nordic بود. وی ادامه داد: “ما از اضافه شدن این موضوع به برنامه‌ی کاری خود بسیار خشنود هستیم و همچنین مشتاق برای آنکه چگون امتیازات مطرح شده را ادامه دهیم، ما از پیشنهادات احتمالی که در آینده مطرح خواهد شد و نظریه‌های توسعه دهندگان با آغوش باز استقبال خواهیم کرد.”

این‌ها خلاصه‌ای از امتیاز‌ها و برند‌های تصاحب شده ‌است:

  • سری‌های دلتا فورس
  • سری‌های Comanche
  • سری‌های Joint Operations
  • سری‌های Armored Fist
  • Tachyon: The Fringe
  • سری‌های اف-22
  • سری‌های اف-16
  • نام تجاری NovaLogic

و البته بیشتر…!

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.