Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بکش یا کشته شو؛ نگاهی کلی به بازی «بگذار بمیرد»

0

«بگذار بمیرد» (Let it Die) یک تجربه‌ی بازی اکشن زد و خوردی و به شدت خشن در برخورد با المان‌های رذالت آمیز است. در این بازی رایگان گروهی که به وسیله‌ی تولید کننده‌ی گرس‌شاپر (Grasshopper) و گانگهو (GungHo)، مرکز سرگرمی‌های آنلاین آمریکا ابداع شده است، شما می‌توانید راه خود را به سوی بهترین شدن، بیابید.

بکشید یا کشته می‌شوید

در راه خود به سوی جلو در این محیط آشوبناک برای زنده ماندن بجنگید و به یاد داشته باشید که یک سطح کامل جدید بازی رایگان است. ماجراجویی خود را با یک لباس زیر آغاز کنید و با گرفتن توصیه‌هایی از عموی مهربان “مرگ” به هر صورتی که شده زنده بمانید. به دقت نگاه کنید و اسلحه و زره را از چنگال اجساد سرد دشمنانتان که بر زمین انباشته‌اند به دست آورید. قارچ‌ها، قورباغه‌ها یا موجودات عجیب دیگر را بخورید تا قدرت خود را حفظ کنید یا آنکه توانایی‌های ویژه را فعال کنید. استراتژی خود را طوری تنظیم کنید که چه موقع برای حمله کردن یا چه موقع برای مخفی شدن برای حمله در روز دیگر بهترین زمان ممکن است. شما ممکن است در برابر مرگ تجهیزات خود را از دست بدهید، اما همیشه مرگ پایان کار نیست…

به برج خار دار‌ها خوش آمدید

در سال 2026 AD یک اختلال صفحات تکتونیکی بزرگ باعث خرابی‌های عظیمی در جای جای دنیا می‌شود.

در دل خرابی، جنوب غربی توکیو ترک بر می‌دارد و به داخل اقیانوس می‌افتد، جایی که اثرات لرزه‌ای باعث می‌شود یک مخروط بزرگ و نوک‌تیز از اقیانوس سر برآورد، جزیره را سوراخ کند و باعث شکل‌گیری ساختمانی برج مانند شود که بعضی‌ها آن را واقعا برجی می‌پندارند.

شایعات از این قرار است که گنجینه‌ای در نوک برج خار دار‌ها منتظر کسانی است که از صعود جان سالم به در می‌برند. اسرار و خطر‌های زیادی از چشمان نوع بشر پوشیده می‌ماند و فقط برای آن‌هایی نمایان می‌شود که شجاعت کافی برای نزدیک شدن به برج را داشته باشند.

زد و خورد با المان‌های رذالت آمیز – نام بازی در برخورد با توحش برج خار دار‌ها “جان به در بردن” است. جنگجویان خود را قوت ببخشید و مهارت‌های به کار بردن اسلحه‌شان را به وسیله‌ی زد و خورد‌های میان راه با دشمنان سرسخت و دیگر بازی کنندگانی که سد راه شما می‌شوند، به حد اعلا برسانید. آگاه باشید که اگر در طول جنگ کشته شوید، جنگجویان شما هر چیزی را که از آخرین بازدید از مقرتان بدست آورده باشند را از دست خواهند داد. اگرچه ممکن است بعضی بگویند که مردن انتخاب مناسب تری است تا ادامه به یک شیوه‌ی زندگی خاص.

نگاه کنید و مهارت بورزید – خود را به چندین نوع از اسلحه‌ها و زره‌هایی که از جسد دشمنانتان به دست می‌آورید مجهز کنید تا قدرت آن‌ها را ازان خود کنید. با مهارت از اسلحه‌های خود استفاده کنید تا برگ برنده را در جنگ داشته باشید! با یک گستره‌ی متنوع از اسلحه‌ها خلاقانه رفتار کنید تا به بقیه طعم واقعی ترس را نشان دهید!

برای زنده ماندن بخورید – قارچ‌های متنوع، قورباغه‌ها و دیگر موجودات را برای در امان ماندن از مرگ، بخورید. موجودات در حالی که قارچ‌ها ممکن است منجر به افزایش سرعت عمل یا تاثیرات جالب دیگر شود، بازیابی قوا می‌کنند! هرچند، همه چیز نباید خورده شود، پس هشیار باشید که چه چیز را در دهان می‌گذارید.

زندگی بعد از مرگ – جننگجویان بعد از مرگ در بازی دیگر کنندگان باز ظاهر می‌شوند و مجهز به سلاح‌هایی هستند که در هنگام مرگ نا‌ ‌‌به هنگام خود استفاده می‌کردند. هرچند جنگ جویان ظاهر شده‌ی دیگر بازی کنندگان بدون یک جنگ به راحتی به زیر نمی‌آیند. جنگجویان دیگر بازی کنندگان را شکست دهید تا بعضی ادوات آن‌ها و دیگر محتوا‌های ارزشمند آن‌ها را کسب کنید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.