Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آپدیت بعدی واچ داگز ۲ به صورت رایگان ویژگی‌های چندنفره بسیاری به بازی اضافه می‌کند

0

در آینده‌ای نزدیک دو آپدیت بزرگ برای بازی واچ داگز 2 منتشر می‌شود که ویژگی‌هایی جدید به منطقه Bay Area اضافه می‌کند، شامل DedSec Operation و حالت‌های جدید بخش چندنفره. دی‌ال‌سی No Compromise در تاریخ 29 فروردین برای پلی‌استیشن 4 و 28 اردیبهشت برای پی‌سی و اکس‌باکس وان عرضه می‌شود. این دی‌ال‌سی یک سری ماموریت داستانی به بازی اضافه می‌کند که در آن مارکوس وارد یک رقابت با روسیه‌ای‌ها می‌شود. در این میان، حالت Showd0wn که در اصل بخشی از دی‌ال‌سی No Compromise بود، طی آپدیتی و به صورت رایگان 28 فروردین انتشار می‌یابد. البته دی‌ال‌سی مذکور شامل لباس‌ها و اتومبیل‌های جدید، سلاح غیرکشنده و مسابقات زمانی تک‌نفره خواهد بود که قبلا حرفی از آن‌ها در این پکیج به میان نیامده بود. در ادامه محتویات هر کدام از اضافات را مشاهده می‌فرمایید.

آپدیت رایگان:

حالت Showd0wn که دو گروه از بازیکنان را به رقابت با هم وا می‌دارد، یک بازی جذاب برای افراد باتجربه در واچ داگز 2 است. این حالت به سه شیوه بازیکنان را درگیر رقابت می‌کند؛ سرقت هارد؛ دوم‌لود؛ و پاک‌کردن یا محافظت از سرورها. در 15 مکان مجزا این حالت به صورت بسیار دشواری شما را به حرکت رو به جلو وادار خواهد کرد و شما نیز نیاز دارید تا از تمامی مهارت‌هایی که در طول بازی در زمینه تیراندازی، رانندگی، هک کردن و حل معماها به دست آورده‌اید را به بکار گیرید.

کریس یانگ یکی از عوامل بازی در رابطه با این حالت بازی می‌گوید:

دو دلیل پشت این امر که حالت Showd0wn را برای تمامی بازیکنان رایگان می‌کنیم وجود دارد. اولی اینکه می‌خواهیم تمامی بازیکنان در آن شرکت کرده و هر چقدر از افراد که امکان دارد از آن لذت ببرند تا سطح مسابقات بالاتری داشته و انجمن گسترده‌تری از بازیکنان داشته باشیم.

اما دلیل دیگر این قضیه بازخورد طرفداران نسبت به برنامه‌هایی که داشته‌ایم بوده است. آن‌ها درخواست حالت‌های بیشتری برای بخش چندنفره داشته‌اند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که Showd0wn را برای همه بازیکنان رایگان کنیم و در عوض محتوای تک‌نفره بیشتری در دی‌ال‌سی No Compromise قرار دهیم.

البته حالت Showd0wn تنها چیزی نیست که با این آپدیت رایگان به بازی اضافه می‌شود، انتظار پهباد، موتور کراس و مسابقات Ekart را نیز داشته باشید تا سرعت و مهارت خود را در برابر سایر بازیکنان به نمایش گذاشته و آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهید. موارد دیگر بسیاری نیز در این آپدیت رایگان انتظار شما را می‌کشد که بهتر است خودتان آن‌ها را تجربه نمایید.

دی‌ال‌سی No Compromise:

این دی‌ال‌سی برای افرادی که آن را در روز انتشار یعنی 29 فروردین بر روی پلی‌استیشن 4 و 28 اردیبهشت بر روی پی‌سی و اکس‌باکس وان خریداری نمایند یا سیزن پس واچ داگز 2 را تهیه کرده باشند، در دسترس قرار می‌گیرد. همچنین علاوه بر DedSec Operation جدید که شامل ماموریت‌هایی جالب خواهد بود، مسابقات زمانی تک‌نفره نیز به همراه دو اسلحه اِیر شات‌گان و تِیزِر تک‌تیرانداز به بازی اضافه می‌شود. آقای یانگ در مورد این دی‌ال‌سی نیز گفت:

با اضافه کردن سلاح جدید انتخاب‌های بیشتری در اختیار بازیکنانی که نمی‌خواهند زیاد مرتکب قتل شوند، قرار می‌دهیم و آن‌ها می‌توانند ماموریت‌ها دلخواه خود را با این سلاح تکرار کرده و لذت بیشتری ببرند.

شایان ذکر است که دی‌ال‌سی No Compromise دارای لباس‌هایی متفاوت برای مارکوس مانند پلیس، آتش‌نشان و امداد نیز خواهد بود. البته این پایان کار نیست و در روز 24 فروردین شاهد ارائه نمایشی از این دی‌ال‌سی و جزئیات بیشتر آن خواهیم بود. نظر شما در مورد بسته‌های الحاقی واچ داگز 2 چیست؟

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.