Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

عناوین «ویچر» تا کنون بیش از ۲۵ میلیون نسخه به فروش رفته‌اند

0

آمار اقتصادی سال گذشته‌ی شرکت سی‌دی‌پراجکت رد منتشر شده و این‌طور که پیداست عنوان «ویچر» موفق‌ترین بازی این شرکت بوده است.

بازی ویچر 3 از زمان عرضه در ماه می 2015 تا کنون بیشتر از 200 میلیون پوند درامدزایی کرده و همه‌ی بازی‌های این مجموعه تا کنون بیش از 25 میلیون نسخه به فروش رفته‌اند.

سود این شرکت در سال 2016 نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد داشته و از این رو این شرکت به دنبال کارهای جدید و تجربه‌های بلندپروازانه در آینده است. این شرکت بازی‌های سایبرپانک و بازی کارتی ویچر را در دست ساخت دارد. سی‌دی‌پراجکت تقریبا 12.5 میلیون پوند برای توسعه‌ی این عناوین خرج کرده است اما به هر حال موفق شده تا در طول این مدت 41.5 میلیون پوند گردش مالی ایجاد کند.

انتشار بسته‌های الحاقی عنوان ویچر 3 در این سال موجب افزایش درامدزایی این شرکت هم شده است. 2016 سال بسیار خوبی برای این شرکت و عناوین آن بوده است. به نظر می‌رسد که این استودیو شایسته‌ی این اوضاع باشد.

 

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.