بازی کارتی ویچر Gwent امروز در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ قرار می‌گیرد

0

بازی کارتی ویچر یعنی گوِنت اکنون مدتی است که به صورت آزمایشی در دسترس کاربران پی‌سی و اکس‌باکس وان قرار گرفته است. اما استودیو سی‌دی پروجکت اعلام نمود که این بازی رایگان امروز برای کنسول پلی‌استیشن 4 نیز عرضه می‌گردد.

برای دسترسی به این نسخه آزمایشی عبارت Gwent: The Witcher Card Game Technical Beta را در فروشگاه پلی‌استیشن جستجو نموده و بازی دانلود نمایید.

این نسخه در کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی و جنوبی و به زبان انگلیسی، آلمانی، روسی، فرانسوی، پرتغالی یا برزیلی، اسپانیایی، اسپانیایی آمریکای لاتین، ایتالیایی و البته لهستانی قابل دانلود خواهد بود. همچنین این نسخه برای مدتی محدود قابل دانلود است و فقط تا دو روز دیگر یعنی روز یکشنبه فرصت دانلود و تجربه آن را خواهید داشت.

حجم بازی 3 گیگابایت بوده و نیازی به داشتن اشتراک پلی‌استیشن پلاس برای دانلود آن نخواهید داشت. با این نسخه می‌توانید کارت‌های خود را چیده، مرحله تمرینی را گذرانده و به رقابت با دیگر کاربران به صورت آنلاین بپردازید.

برخلاف نسخه بتای پی‌سی و اکس‌باکس وان، کاربران پلی‌استیشن 4 نمی‌توانند از پول واقعی برای خرید آیتم‌های داخل بازی استفاده کنند و اکانت آن‌ها با پایان موعد مقرر نسخه آزمایشی حذف می‌شود.

نظر شما در مورد بازی گونت چیست؟ آیا بر روی پی‌سی و اکس‌باکس وان قبلا آن را تجربه کرده‌اید یا فقط در بازی ویچر 3 آن را انجام داده‌اید؟

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here