Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: گیم‌پلی بازی Shadow of War در شهر Minas Ithil

0

بازی «سایه جنگ» مطمئنا شباهت بسیاری به «سایه موردور» دارد اما یکی از بزرگترین تفاوت‌های آن‌ها محیط بازی است. جدیدترین تریلر گیم‌پلی بازی شهر نفوذپذیر «میناس ایتیل» را نمایش می‌دهد که زیر آتش حمله اورک‌های زشت قرار دارد.

نسخه اول بازی از تکرار بیش از حد در گیم‌پلی و محیط رنج می‌برد اما به نظر می‌رسد که سازندگان می‌خواهند در نسخه بعدی سری سرزمین میانه به رفع این مشکل بپردازند. مبارزات گسترده با اورک‌ها هنوز هم در نسخه دوم ادامه دارد اما این بار با تنوع محیط بیشتری روبه‌رو هستید و لذت بازی دوچندان است.

همچنین سیستم نمسیس بازی نیز پیشرفت قابل توجهی را تجربه نموده و این بار دشمنی‌های قدیمی شما با اورک‌ها در نقاط کلیدی داستان به سراغ‌تان می‌آید. یکی از تغییرات بزرگ دیگر بازی متحدان شما هستند، زیرا در بازی چندین جناح برای پیروزی در جنگ هستند و شما نیز با متحدان خود یکی از این جناحین به حساب می‌آیید. ابزار جنگی دشمنان را در هم شکسته و باران سنگ بر سر دشمنانتان فرود بیاورید. در ادامه از دیدن تریلر جدید بازی لذت ببرید:

بازی سایه جنگ در اوایل شهریور و به طور دقیق‌تر 25 اوت به انتشار خواهد رسید. نظر شما در مورد بازی چیست؟

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.