Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

همه‌ی چیزهایی که در مورد Star Wars Battlefront 2 می‌دانیم

0

با این‌که مدتی هست که از وجود این بازی خبر داریم، اطلاعات دقیق‌تر و جزئیات به تازگی دارند منتشر می‌شوند. در این مطلب همه‌ی چیزهایی که در مورد Star Wars Battlefront 2 می‌دانیم را جمع‌آوری کرده‌ایم و شما می‌توانید با مطالعه‌ی آن، همه‌ی اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

Battlefront II ادامه‌ای است برای بازی «استاروارز بتل‌فرانت» که در سال 2015 عرضه شد و شخصیت‌ها و مکان‌هایی را از سه‌گانه‌ای اصلی جنگ ستارگان در بر داشت. بتل‌فرانت 2 اما وسیع‌تر شده و همه‌ی نسل‌های استاروارز را در بخش مولتی‌پلیر خود جای داده است. این بازی همچنین یک کمپین تک‌نفره هم خواهد داشت.

بتل‌فرانت 2 در تاریخ 26 آبان (17 نوامبر 2017) برای پلی‌استیشن 4، پی‌سی و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

پرسش و پاسخ در مورد Battlefront II

بازی چه زمانی عرضه می‌شود؟

  • همان‌طور که گفتیم، این بازی در تاریخ 26 آبان (17 نوامبر) برای پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

آیا داستان اصلی استاروارز را دنبال می‌کند؟

  • بله. داستان بخش تک‌نفره‌ی بازی توسط لوکاس‌فیلمز تایید شده است و رسما در جهان استاروارز اتفاق می‌افتد.

خط داستانی به چه زمانی برمی‌گردد؟

  • کمپین تک‌نفره‌ی بازی بعد از اتمام «بازگشت جِدای» آغاز می‌شود و یک بازه‌ی 30 ساله بین این فیلم و «نیرو برمی‌خیزد» (The Force Awakens) را پوشش می‌دهد. بخش چندنفره‌ی بازی از همه‌ی ادوار استاروارز شخصیت‌ها و مکان‌ها را در خود جای داده است.

داستان از چه قرار است؟

  • بخش تک‌نفره‌ی بازی با شخصیت «ایدن ورسیو» (Iden Versio) شروع می‌شود که فرمانده‌ی امپریال است و به دنبال انتقام امپرور بعد از نابودی ستاره‌ی مرگ. بیشتر داستان از زاویه‌ی دیده‌ی امپایر است اما در این بازی مراحلی وجود خواهند داشت که شما را به آن سوی ماجرا هم می‌برد و اجازه‌ می‌دهد با شخصیت‌هایی مثل «لوک اسکای‌واکر» و «کایلو رن» بازی کنید. همچنین در این بازی یک سیاره‌ی جدید معرفی می‌شود. سرزمین مادری Iden به نام Vardos.

بخش چندنفره‌ی بازی چطور کار می‌کند؟

  • بازی‌های چندنفره می‌توانند تا 40 بازی‌کننده را در خود جای دهند. این بازی برای «تروپر»ها یک سیستم کلاس‌بندی دارد که شخصیت‌ را منطبق با پیشروی ارتقا می‌دهد و همچنین با استفاده از آن، بازی‌کننده می‌توان شخصیت تحت کنترل خود را شخصی‌سازی کند. شمایل تروپرها در هر بازی برای تطابق بیشتر با اصل استاروارز، با توجه به زمان و مکان وقوع حادثه تغییر می‌کند.
  • این بازی همچنین قهرمان‌ها را باز می‌گرداند. قهرمان‌ها نیز قابل ارتقا و شخصیت‌سازی هستند و همان‌طور که شما بازی می‌کنید می‌توانید قابلیت‌های آن‌ها را آنلاک کنید. قهرمانانی که حضورشان تا کنون در بازی مسجل شده است شامل Darth Maul, Yoda, Luke Skywalker, Rey, و Kylo Ren هستند. بخش چندنفره‌ی بازی شخصیت‌ها را از همه‌ی دنیای استاروارز در بر خواهد گرفت. و ظاهرا بر خلاف تروپرها، شمایل آن‌ها در نبردها به زمان و مکان وقوع آن بستگی ندارد.

در مورد وسایل نقلیه؟

  • وسایل نقلیه همانند تروپرها و قهرمانان، قابل ارتقا و شخصیت‌سازی هستند. وسایل نقلیه‌ی معمولی و متوسط بیشتری در این بازی وجود دارند، مثل جنگنده‌های TIE و سفینه‌های قهرمان‌ها مثل Millennium Falcon.

طرفداران استاروارز باید منتظر این بازی باشند. با توجه به موفقیتی که بتل‌فرانت قبلی کسب کرد، بدیهی است که انتظارات از این بازی بسیار زیاد باشد. به هر حال، تا عرضه‌ی بازی قطعا اطلاعات بیشتری از آن منتشر می‌شود و باید دید که EA با این عنوان موفق چه می‌کند!

منتظر اخبار و اطلاعات بیشتر از این بازی در گیم‌نیوز باشید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.