Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: بلیزارد انیمیشن کوتاه Hearthstone را معرفی کرد

بلیزارد رفته‌رفته به تبدیل شدن به دیزنی می‌اندیشد! حتما می‌دانید که بازی‌های «وارکرفت» و “Overwatch” این شرکت برای میان‌پرده‌ها و تریلرهای سینمایی با کیفیت خود مشهور اند. بلیزارد از ابتدا از انیمیشن‌های کوتاه برای معرفی شخصیت‌های «هارت‌استون» استفاده کرده است، اما این موضوع از امروز دچار یک دگرگونی واضح می‌شود: انیمیشن کوتاه داستانی این بازی در گیمزکام 2017 رونمایی شد.

انیمیشن تازه معرفی شده، قسمت اول از مجموعه‌ای است که قرار است “یک چارچوب حتا قدرتمندتر از دنیای هارت‌استون را از لحاظ داستانی به مخاطبین معرفی کند”. این بازی خودش از دل یک دنیای قدرتمند و با سابقه یعنی «آزروث» وارکرفت نشات گرفته است.

اما نکته‌ی مهم‌تر در مورد این انیمیشن این است که انگار استودیوی «پیکسار»‌ آن را ساخته و کارگردانی کرده است. بلیزارد به زودی به یک دیزنی در دنیای بازی‌ها تبدیل خواهد شد.

 

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

16 + یازده =