Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: Mei ستاره‌ی دوست‌داشتنی انیمیشن کوتاه Overwatch

بلیزارد یک فیلم انیمیشنی کوتاه جدید از بازی Overwatch را شب گذشته منتشر کرد که “Rise and Shine” نام دارد و حول محور شخصیت دوست‌داشتنی و مورد علاقه‌ی تمام بازی‌کنندگان بازی یعنی Mei می‌گردد.

Rise and Shine داستان گذشته‌ی Mei را روایت می‌کند. زمانی که او نُه سال در خواب کریوجنیک به سر می‌برده و ناگهان از سرنوشت اوورواچ آگاه می‌شود. این انیمیشن ده دقیقه‌ای شما را به زمانی که این دانشمند خوش‌سیما Endothermic Blaster خود را اختراع می‌کند بر می‌گرداند و آغاز سفرش به اوورواچ را روایت می‌کند.

در این انیمیشن کوتاه بلیزارد همه‌ی احساسات شما را هدف قرار می‌دهد و به عنوان یک توصیه باید گفت که اگر فکر می‌کنید آدم احساساتی‌ای هستید، یا ذره‌ای احساس و عاطفه در شما هست، با چند برگ دستمال کاغذی دولایه و مرغوب به تماشای این فیلم کوتاه بنشینید، چون احتمال اشک ریختنتان بسیار است.

بلیزارد به علاوه یک انیمیشن کوتاه برای بازی Hearthstone منتشر کرده است. این شرکت پیش‌تر اعلام کرده بود که در گیمزکام 2017 از این انیمیشن‌ها رونمایی خواهد کرد.

 

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.