Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: ماشین‌های اختصاصی نینتندو سوییچ در Rocket League

بازی Rocket League برای کنسول نینتندو سوییچ دارای محتوای اختصاصی خواهد بود.

علاوه بر محتوایی که تاکنون دیده‌ بودیم، امروز توسعه‌دهنده‌ی این بازی، سایونیکس، از دو ماشینی که تنها در نسخه‌ی سوییچ این بازی موجود خواهد بود رونمایی کرد.

نخستین ماشین، ماشین مسابقه‌ای ماریو و لوییجی‌اند که درواقع یکی هستند و بسته به تیمی که شما در آن باشید یکی از آن‌ها را خواهید راند؛ اگر در تیم آبی باشید خودروی لوییجی و اگر در تیم نارنجی باشید، خودروی ماریو. ازآنجایی‌که این دو خودرو عمدتاً قرمز یا سبز هستند ممکن است این مسئله اندکی گیج‌کننده باشد. جدا از رنگ آن‌ها، این خودروها دارای قابلیت «Super Star Boost» نیز هستند که نشانی از ستاره پشت سر خود به جا می‌گذارند.

خودروی اختصاصی بعدی  بر اساس Metroid طراحی شده است. این خودرو طراحی نارنجی دارد و پنجره‌های سبز آن از کلاه ساموس الهام گرفته‌شده‌اند. مانند خودروی ماریو، خودروی ساموس نیز قابلیتی به نام «Wave Beam» است و بسته به تیمی که در آن بازی می‌کنید دو نسخه خواهد داشت. سایونیکس گفته است که هرکدام از آن‌ها الهام گرفته از زره واریای متفاوتی هستند. اگر فرض را بر این بگیریم که نسخه‌ی موجود در این تریلر برای تیم نارنجی طراحی شده باشد، باید زره زیرو را برای تیم آبی انتخاب کرده باشند.

متأسفانه مانند دیگر خودرو‌های اختصاصی پلتفرم‌ها، این دو خودرو برای دارندگان سیستم‌های دیگری به جز نینتندو سوییچ در دسترس نخواهد بود. زمانی که در مقابل شخصی که از این خودرو‌ها استفاده می‌کند بازی کنید، به جای خودروی ماریو و لویجی، اوکتان؛ و به جای خودروی ساموس، بریک‌اوت را خواهید دید. البته اگر قرار بود این دو خودرو برای پلتفرم سوییچ اختصاصی باشند، شاید می‌بایست که بازی‌کنندگان این بازی بر روی سایر کنسول‌ها قادر می‌بودند آن‌ها را به همین شکلی که هستند ببینند.

علاوه بر این ماشین‌ها، نسخه‌ی سوییچ بازی راکت لیگ دارای تاپر‌های اختصاصی ماریو و لوییجی نیز خواهند بود که پیشتر در تریلر E3 آن دیده بودیم. در این بازی همچنین قابلیت بازی کردن به صورت چندنفره با وایرلس در میان پلتفرم‌های مختلف نیز وجود دارد که البته پلی‌استیشن 4 از این قاعده مستثنا است.

این بازی قرار است تا در تعطیلات زمستانی امسال منتشر شود.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.