Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Hellboy با بسته الحاقی بعدی به Injustice 2 اضافه می‌شود

وارنر شب گذشته در گیمزکام خبرهای مهمی را به انتشار رساند. بسته‌ی الحاقی جدید بازی مبارزه‌ای و ابرقهرمانی Injustice 2 یکی از این خبرها بود. این بسته‌ی الحاقی که دومین محتوای اضافه‌ی بعد از انتشار بازی محسوب می‌شود، سه شخصیت قابل بازی جدید را به این عنوان اضافه می‌کند. آن هم چه شخصیت‌هایی!

«فایتر پک 2» که بعد از انتشار فایتر پک 1 از راه می‌رسد، Raiden از مورتال کامبت، Black Manta از کمیک‌های دی‌سی و مهم‌تر و غافل‌گیرکننده‌تر از همه، Hellboy را به این بازی اضافه می‌کند! پسر جهنمی شاید خفن‌ترین و باابهت‌ترین شخصیتی باشد که قرار است به این بازی مبارزه‌ای اضافه شود. تریلری که از این بسته‌ی الحاقی برای بازی منتشر شده است را می‌توانید در بالای صفحه تماشا کنید.

تریلر منتشر شده، گیم‌پلی بازی را نشان نمی‌دهد، در عین حال ساب‌-زیروی بیچاره را در حالی به تصویر می‌کشد که توسط Raiden مورد نوازش قرار می‌گیرد. از این‌جا به بعد دیگر شخصیت‌های جدید بازی هستند که نمایش را ادامه می‌دهند!

این بسته‌ی الحاقی، 21 شهریور ماه منتشر می‌شود. اولین شخصیتی که از این بسته قابل بازی می‌شود Black Manta خواهد بود. تریلر گیم‌پلی او نیز 27 آگوست یعنی سه روز دیگر به نمایش در می‌آید.

بسته الحاقی فایتر پک 1 را می‌توانید با قیمت 20 دلار خریداری کنید، یا هر کدام از شخصیت‌ها را با قیمت 6 دلار جداگانه تصاحب کنید. اما هنوز قیمت فایتر پک 2 مشخص نیست و نمی‌دانیم برای تماشای مبارزه‌ی پسر جهنمی و آن سیگار برگ خفنش چقدر باید بپردازیم.

 

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.