Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

انتظار رکوردشکنی تعداد عرضه‌ی بازی‌ها در استیم در ۲۰۱۷

0

سال 2017 از لحاظ تعداد بازی‌های جدید، بهترین سال برای استیم‌ خواهد بود.

حدود یک ماه پیش اعلام شد که از زمان معرفی استیم دایرکت در ماه ژوئن، بیش از 1000 بازی در استیم منتشر شده‌است. بر اساس اطلاعات جدیدی که از سوی تحلیل‌گری به نام دنیل احمد آمده است، این رقم هم‌اکنون به بیش از 1300 عنوان می رسد. همان‌طور که در نمودار نمایش داده شده است، 2017 آمار سال 2015 را شکسته است و اندکی با شکستن رکورد سال 2016 فاصله دارد که خود بیش از سال‌های پیشین است.

نکته‌ی دیگر این است که تعداد بازی‌هایی که امسال منتشر شده‌اند به زودی از تعداد کل بازی‌های منتشر شده از سال‌های 2006 تا 2014 نیز جلو خواهد زد. این آمار خیره‌کننده است و باعث می‌شود رسیدن به لیست‌های پرفروش هفتگی برای بازی‌های مستقل حتی دشوارتر از گذشته باشد.

Valve برای این که کار جست‌و‌جو میان بازی‌ها را برای کاربران ساده‌تر کند تصمیم گرفته است تا کاری کند که تنها بازی‌هایی که به علایق کاربر نزدیک‌ هستند به نمایش درآیند. به نظر این شرکت اگر شما تنها بازی‌هایی را در سبک‌هایی که به آن علاقه دارید مشاهده کنید، نگرانی‌ای در مورد تعداد کل بازی‌های موجود در استیم نخواهید داشت.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.