Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تعداد کاربران Fallout Shelter از مرز ۱۰۰ میلیون گذشت

0

اگر به بازی‌های موبایلی فکر کنید احتمال بالایی وجود دارد که نام بتسدا به ذهنتان نرسد اما اگر خاطرتان باشد، این شرکت از سال 2015 یک بازی موبایلی به نام Fallout Shelter را تولید کرده است. این بازی بسیار موفق ظاهر شده بود و در دو هفته‌ی اول خود توانست 5.1 میلیون دلار درآمد داشته باشد.

حال، 2 سال از انتشار این بازی گذشته است و به نظر می‌رسد که این بازی هنوز قدرتمندانه پابرجاست. اخیرا پستی در وبسایت بتسدا منتشر شده بود که این شرکت از طریق آن اعلام کرده بود Fallout Shelter موفق شده از مرز 100 میلیون کاربر عبور کند. البته این که چه میزان از کاربران همچنان مشغول انجام دادن بازی هستند و یا اینکه تعداد کاربرانی که در حال حاضر به صورت همزمان مشغول بازی هستند مشخص نیست؛ اما در هر صورت داشتن چنین تعداد بالایی از کاربران طی این دو سال گذشته موفقیت بزرگی است.

برای جشن گرفتن این مسئله، بتسدا اعلام کرده است که جشنی 5 روزه برقرار خواهد کرد که از دیروز آغاز شده است و طی آن بازیکنان به صورت روزانه هدایایی دریافت می‌کنند که انتظار می‌رود با توجه به آیتم‌های درون بازی ارزشی معادل 10 دلار داشته باشد و شامل لانچ‌باکس، نوکا-کولا کوانتوم و آیتم‌های خاص متنوع می‌شود.

منبع ubergizmo
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.