Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

این روز‌ها همه Playerunknown’s Battlegrounds بازی می‌کنند، شما چطور؟

0

PUBG همچنان به شکستن رکورد‌ها ادامه می‌دهد. این بازی شدیدا پرطرفدار که بی‌شباهت به مجموعه‌ی Hunger Games نیست، اخیرا با 1.348.374 بازیکن، رکورد بیشترین تعداد بازیکن همزمان در استیم را که با 1.291.328 بازیکن متعلق به بازی DOTA2 بود شکست.

تمامی این ارقام از جداول استیم سایت پالیگان برداشته شده اند و بنابراین ممکن است کاملا صحیح نباشند، اما در هر صورت Playerunknown’s Battlegrounds به شدت موفق بوده است. این بازی هفته‌ی گذشته از مرز 1 میلیون بازیکن گذشت و همچنان روندی رو به رشد دارد.

Battlegrounds که هنوز در دست توسعه قرار دارد از طریق استیم به صورت دسترسی پیش از موعد به مبلغ 30 دلار فروخته می‌شود. از آن طرف DOTA 2 یک بازی رایگان است که Valve به شدت بر روی معرفی آن تاکید دارد و این مسئله باعث می‌شود موفقیت Battlegrounds بیش از پیش به چشم بیاید.

طبق آخرین آمار، PUBG بیش از 10 میلیون کپی فروخته است. توسعه‌دهنده‌ی این بازی، بلوهول قصد دارد نسخه‌ای از آن را نیز در اواخر سال 2017 برای ایکس‌باکس وان منتشر کند. مایکروسافت مسئولیت انتشار این بازی را بر عهده دارد و برخلاف اعلامیه‌ی مایکروسافت در این‌باره، بلوهول گفته است که ممکن است این بازی برای کنسول‌های دیگر نیز عرضه شود.

در خبر دیگری از این بازی، سازنده‌ی آن برندون گرین اخیرا درباره‌ی این که امید دارد روزی تعداد بازیکنان این بازی به 100 میلیون برسد حرف رده بود. او همنین گفته بود که مانند برخی از بازی‌ها، قصدی مبنی بر افزاییش قیمت بازی پس از خروج آن از حالت دسترسی پیش از موعد ندارد.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.