Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

لوکیشن‌یاب سریال Narcos در مکزیک به قتل رسید

0

اخیرا یکی از یابندگان لوکیشن کهنه‌کار در یکی از خطرناک‌ترین مناطق مکزیک به قتل رسید.

به گزارش ورایتی، این لوکیشن‌یاب 37 ساله، کارلوس موناز پورتال نام داشت و در یکی از نواحی دورافتاده در نزدیکی سن بارتولو آکتوپان به ضرب گلوله کشته شده است. این منطقه یکی از بالاترین آمار قتل را در سرتاسر مکزیک دارد.

موناز در آن زمان مشغول یافتن لوکیشن برای فصل چهارم سریال جنایی نارکوز (Narcos) بوده است. او برای شرکت تولید‌کننده‌ی ردرام کار می‌کرده است که در مکزیکو سیتی قرار دارد. موناز همچنین برای یافتن لوکیشن‌های فیلم‌هایی مانند Spectre, Sicario, Man of Fire و Apocalypto نیز به کار گرفته شده بود.

نتفلیکس در بیانیه‌ای گفت: «ما از درگذشت کارلوس موناز پورتال مطلعیم. او لوکیشن‌یاب محترمی بود و ما به خانواده‌ی او تسلیت می‌گوییم. حقایق پیرامون مرگ او در حال حاضر نامعلوم هستند و مسئولین مشغول بررسی این پرونده‌اند.»

شایعه شده بود که فصل چهارم سریال نارکوز بر روی کارتل خطرناک مکزیک، خوارز (Juarez) متمرکز خواهد بود. باید دید که پس از مرگ موناز، آیا همچنان تولید فصل چهارم این سریال مربوط به مکزیک خواهد بود یا این که منطقه و داستان دیگری را برای پیشبرد این فصل در نظر خواهند گرفت.

به گزارش گاردین، سخنگوی دادگستری مکزیک گفته است که بررسی پرونده‌ی قتل موناز کار دشواری خواهد بود؛ چرا که شاهدی وجود ندارد.

نارکوز یک سریال جنایی محصول اختصاصی نتفلیکس است که توسط کریس برانکاتو، کارلو برنارد و داگ میرو ساخته شده است. فصلول اول و دوم این سریال داستان ابرقدرت حیطه‌ی مواد مخدر یعنی پابلو اسکوبار را روایت می‌کنند که از طریق تولید و پخش کوکائین موفق شده بود به ثروتی چند میلیارد دلاری دست یافته بود. فصل بعدی این سریال پس از سقوط اسکوبار دنبال می‌شود و نیروی ضد مواد مخدر آمریکا را در برابر کارتل کالی قرار می‌دهد.. فصل سوم سریال نارکوز در ماه سپتامبر به نمایش درآمده بود.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.