Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

PUBG از مرز ۱.۵ میلیون بازیکن همزمان گذشت – احتمال اضافه‌ شدن بخش داستانی

0

بازی Playerunknown’s Battlegrounds که اخیرا به یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین بازی‌های موجود تبدیل شده است، همچنان سیر صعودی خود را ادامه می‌دهد. هم‌اکنون آمار بازیکنان استیم آنلاین همزمان در این بازی به بیش از 1.5 میلیون نفر رسیده است. این رقم چندصدهزار نفر بیش از بازی رایگان DOTA 2 است که در بیشترین میزان خود در ماه مارس سال گذشته به 1.29 میلیون دفر رسیده بود. DOTA 2 و PUBG تنها عنوانین درتاریخ استیم هستند که موفق شده‌اند از مرز 1 میلیون بازیکن همزمان عبور کنند.

در تصویر زیر شما قادر خواهید بود تا این اعداد و ارقام را که حاصل تحلیل‌های دنیل احمد است را بررسی کنید. ثبات عملکرد PUBG در زمینه‌ی تعداد کاربران مثال‌زدنی است.

در اخبار دیگری در رابطه با Battlegrounds،  برندن گرین اعلام کرده است که مشتاق است بخش داستانی تک‌نفره‌ای را به بازی اضافه کند. این اتفاق هنوز نیافتاده است و به احتمال بسیار بالا به زودی نیز نخواهد افتاد؛ چرا که توسعه‌دهنده‌ی این بازی، Blue Hole کاملا درگیر پشتیبانی از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی و همچنن نسخه‌ی ایکس‌باکس وان آن است.

برندن گرین گفت: «بسیار مشتاقم که بخش داستانی تک‌نفره‌ای را به بازی اضافه کنم. گمان می‌کنم جزیره‌ی بازی مکان بسیار مناسبی برای شکل‌گیری یک داستان جذاب باشد اما متاسفانه در حال حاضر نه منابع کافی و نه زمان لازم برای انجام این کار را در اختیار نداریم.»

گرین همچنین تصویر یکی از سه خودروی جدیدی که به بازی ضافه خواهند شد را منتشر کرد. این خودرو شبیه به یک اتوبوس فولس‌واکن به نظر می رسد و دیدن آن در میدان نبرد هیجان انگیز خواهد بود.

Playerunknown’s Battlegrounds به صورت دسترسی پیش از موعد عرضه شده بود و بسیار موفق بوده است. این بازی اخیرا از مرز فروش 10 میلیون نسخه بر روی پی‌سی گذشته است. گرین همچنین گفته است که هنگام خارج شدن این بازی از مرحله‌ی دسترسی پیش از موعد، قیمت آن افزایش نخواهد یافت. نسخه‌ی ایکس‌باکس وان این بازی که قرار است توسط مایکروسافت منتشر شد قرار است تا امسال معرفی گردد اما ممکن است عنوانی اختصاصی برای این کنسول نباشد.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.