Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آرنولد شوارتزنگر اطلاعات جدیدی راجع به ترمیناتور جدید فاش کرد

0

اخیرا در گزارشی گفته شده بود که خالق ترمیناتور، جیمز کامرون، قرار است تا بر روند ساخت فیلم جدید این فرنچایز نظارت کند و در این فیلم ستارگان اصلی یعنی لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگز مجددا به نقش‌آفرینی خواهند پرداخت. حال آرنولد شوارتزنگز درباره ی برنامه‌هایش برای این فیلم صحبت کرده است و گفته که در این فیلم اتفاقات و وقایع فیلم ناموفق Terminator: Genisys نادیده گرفته خواهند شد.

در رخدادی در بیرمنگام انگلستان، حاضرین از آرنولد شوارتزنگر دربارهی این فیلم سوال پرسیده بودند. به گزارش وبسایت طرفداران ترمیناتور، او گفته است که این فیلم ربطی به فیلم قبلی فرنچایز نخواهد داشت و همچنین اینکه عنوان این فیلم نیز تنها Terminator 6 نخواهد بود. به علاوه گفت که لیندا همیلتون در حال انجام تمریناتش برای ایفای نقش سارا کانر است.

با این که شوارتزنگر اخیرا در مورد احتمال بازگشتش به این مجموعه صحبت کرده بود، کامرون اولین کسی بود که حضور همیلتون در این فیلم را تائید کرده بود. با این وجود که که شخصیت سارا کانر بارها در فیلم‌های این فرنچایز حضور یافته بود، همیلتون این نقش را از سال 1991 و فیلم «ترمیناتور 2: روز رستاخیز» بازی نکرده بود. کامرون گفته بود که بازگشت وی در این فیلم پیام مهمی را منتقل خواهد کرد.

کارگردان فیلم بعدی این مجموعه تیم میلر خواهد بود که کارگردانی فیلم ددپول را نیز بر عهده داشته است. داستان Terminator 2 نیز تحت نظارت خود کامرون و میلر نوشته خواهد شد. در این فیلم از مدلی از  نویسندگی دست‌جمعی استفاده خواهد شد که در مجموعه‌های تلویزیونی مرسوم است.  نویسندگان داستان این فیلم دیوید گویر، کریس ایگلی و جاش فریدمن هستند.

شبهات زیادی در مورد این که آیا فیلم دیگری از ترمیناتور ساخته خواهد شد یا خیر وجود داشته است. فیلم ترمیناتوز: جنسیس در ابتدا قرار بود که آغازگر سه‌گانه‌ای دیگر باشد اما عدم موفقیت آن باعث از بین رفتن برنامه‌های پیرامون آن شده بود.

همچنان زمان مشخصی برای انتشار این فیلم مشخص نشده است.

 

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.