Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

دبیر هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران مشخص شد

0

هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، امسال نیز به مانند سال گذشته در ماه‌های پایانی سال برگزار می‌شود. این جشنواره که به منظور شناخت بیشترِ بازی‌ها و بازی‌سازان داخلی به مخاطبین و بهره‌برداری از پتانسیل بیست و چند میلیونی بازی‌کنندگان به صورت سالانه توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار می‌شود حالا به قسمت هفتم خود رسیده است. بنیاد ملی امروز اعلام کرد که دبیر برگزاری این جشنواره مشخص شده و مقدمات برگزاری هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران فراهم می‌شوند. با گیم‌نیوز همراه باشید.

بر اساس اعلام مرجع رسمی برگزاری جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، «محمد حاجی میرزایی» طی حکمی از سوی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان دبیر هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، هفتمین دوره این جشنواره همانند سال گذشته در پایان سال برگزار می‌شود تا بازی‌سازان بتوانند از جریان رسانه‌ای و حمایتی جشنواره برای فروش محصولات‌شان در تعطیلات سال نو بهره‌برداری کنند. محمد حاجی میرزایی دبیر این دوره از جشنواره، عضو هیئت مدیره و معاون حمایت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای است و سابقه‌ای طولانی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای دارد.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، در هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران رویکرد حمایت از بازی‌های ایرانی جدی‌تر از سال‌های گذشته خواهد بود. مدت زمانی برگزاری جشنواره بیش از یک ماه است و علاوه بر بازی‌سازان، گیمرها نیز می‌توانند در جشنواره شرکت کرده و جایزه بگیرند. در واقع هدف از برگزاری جشنواره امسال تنها به برگزاری یک مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به بازی‌سازان ختم نمی‌شود.

همچنین همزمان با جشنواره، برنامه مفصل حمایت و فروش بازی‌های موبایلی و پی‌سی ایرانی اجرایی می‌شود تا به توسعه بازار و فروش بیش‌تر این بازی‌ها منجر شود.

اخبار و اطلاعات تکمیلی در رابطه با جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران و همچنین بررسی سوابق دبیر این دوره از جشنواره را در گیم‌نیوز خواهید خواند. منتظر پوشش خبری گیم‌نیوز از این رویداد مهم برای صنعت بازی کشور نیز باشید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.