Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تیزر اختصاصی بتمن برای فیلم جدید Justice League

با فیلم «لیگ عدالت» (Justice League) داستان بتمن وارد چپتر تازه‌ای می‌شود و بالاخره قسمتی از ماجراهای این قهرمان که تا کنون نزد کمیک‌بازان در انحصار بود، به پرده‌ی نقره‌ای راه خواهد یافت. در این فیلم جدید، «بن افلک» (Ben Affleck) در نقش «بروس وین» و طبیعتا بتمن بازی می‌کند. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

«گادت» بازیگر نقش «واندر وومن» در مورد بتمن می‌گوید:

بتمن برای اولین بار در این قصه متوجه می‌شود که این یک بار نمی‌تواند برای خودش کاری کند.

در فیلم جدید لیگ عدالت، شخصیت منفی اصلی فیلم، Steppenwolf تمام تلاش خود را برای نابودی همه‌ی جهان خواهد کرد و این تهدید آن‌قدر جدی است که باعث می‌شود یک تغییر بزرگ و بنیادین در بتمن اتفاق بیفتد.

افلک در این باره می‌گوید:

ما تکامل یک بتمن جدید را می‌بینیم. او از تنها عمل کردن و خودسر بودن دست برداشته و به یک رهبر تبدیل شده است.

تبدیل شدن بتمن به یک شخصیت همراه با دیگران و یک رهبر که می‌تواند تیم خود را داشته باشد و هدایت کند، به خصوص بعد از اتفاقاتی که در فیلم «بتمن علیه سوپرمن» شاهد آن بودیم و دیدیم که بتمن از پس همکاری با دیگر قهرمانان بر نمی‌آید، یک نقطه‌ی عطف جدی در شخصیت او به شمار می‌رود. با این‌حال، گردآوری اعضای تیم در این داستان برای بتمن یک نکته‌ی مهم و اساسی است، چرا که در کنار «زن شگفت‌انگیز» که خودش به تیم اضافه شده، باید «آکوامن» (با بازی جیسون مواما)، «سایبورگ» (با بازی ری فیشر) و «فلش» (با بازی ازرا میلر) به تیم اضافه شوند. وظیفه‌ای که بر دوش بتمن است.

با این وجود، سوال بزرگ‌تر همراهی «سوپر من» با این گروه است. با این‌که ممکن است بتمن و مرد فولادی ماجراهای خود را پشت سر گذاشته باشند و با هم کنار آمده باشند، اما به نظر نمی‌رسد سوپرمن کسی باشد که آبش با بروس وین در یک جوی برود!

شخصیت‌های حاضر در لیگ عدالت در این تیزرهای اختصاصی معرفی می‌شوند. این قسمت در مورد بتمن است که می‌توانید تماشا کنید.

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.