Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آمازون ممکن است سریال ارباب حلقه‌ها را بسازد

0

سریال تلویزیونی جدیدی بر اساس مجموعه‌ی فانتزی پرطرفدار در حال بررسی است اما این طور که به نظر می‌رسد در مراحل بسیار اولیه قرار دارد و ممکن استت حتی به پخش هم نرسد. به گفته‌ی Variety، شرکت برادران وارنر و نمایندگان جی‌.آر.آر تالکین در حال مذاکراتی با آمازون برای ساخت سریالی بر اساس رمان‌های این داستان هستند. گفته شده است که مدیر ارشد اجرایی آمازون، جف بزوس، به طور خاص در این مذاکرات نقش داشته است. در این گزارش گفته شده بود که این صحبت‌ها در مراحل بسیار اولیه‌ی کار هستند و هیچ توافقی تا کنون حاص نشده است.

بر اساس این گزارش، شرکت برادران وارنر و نمایندگان مذکور در حال صحبت با شبکه‌های دیگری نیز برای این سریال هستند که البته نامی از آن‌ها برده نشده و گویا آمازون گزینه‌ی اصلی برای این پروژه است. گفته شده است که زمانی که از طرف Variety از شرکت برادران وارنر و آمازون در این رابطه سوال شده است آن‌ها پاسخی ارائه نداده‌اند.

در این گزارش اشاره شده است که دخیل شدن بزوس به صورت شخصی در همچین مذاکراتی بسیار نادر است و او ممکن است به دلیل  قضایای اخیر Amazon Studios این کار را انجام داده باشد. روی پرایس پیش از ترک این شرکت به خاطر اتهام‌های جنسی علیه‌ او رئیس آمازون استودویز بود.رئیس بخش برنامه‌های مشخص آمازون، جو لوئیس و رئیس بخش برنامه‌های  غیرمشخص آن‌ها، کانرد ریگز، نیز اخیرا آمازون را ترک کرده‌اند.

برای اشاره به برخی از پروژه‌های مورد استقبال واقع شده‌ی آمازون می‌توان به سریال‌های موفق Transparent، Mozart in the Jungle و The Man in the High Castle اشاره کرد.

«ارباب حلقه‌ها» یکی از بزرگترین فرنچایزهای سرگرمی در دنیا است و این که برنامه‌هایی برای ادامه‌ی آن به عنوان سریال تلویزیونی در دست بررسی باشد چندان جای تعجب ندارد. هیچ اطلاعاتی درباره‌ی این که در این سریال احتمالی به چه قسمت‌هایی از داستان ارباب حلقه‌ها پرداخته خواهد شد و یا چه کسانی در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت در دسترس نیست؛ اما به هر صورت این ایده مسلما مورد استقبال طرفداران مجموعه‌ی ارباب حلقه‌ها قرار خواهد گرفت.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.