Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تغییرات بازی Call of Duty: WWII برای حل مشکلات عرضه

0

چندی پیش بازی Call of Duty: WWII در دسترس بازیکنان قرار گرفت اما انتشار این بازی چندان شرایط مساعدی نداشت و بازیکنان از مشکلات بخش چندنفره و آنلاین بازی گله‌مند بودند. امروز سازنده‌ی این بازی در پستی از طرفداران به خاطر حمایتشان با وجود شروع نامساعد بازی تقدیر کرد. با وجود مشکلاتی که در این بازی وجود داشت میلیون‌ها بازی‌کن از آن استفاده کرده‌اند.

در پست یادشده گفته شده بود:‌ «اولویت اول ما ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی بازی آنلاین ممکن است. هنوز به جایی که مد نظرمان است نرسیده‌ایم و تا زمانی که برسیم نیز استراحت نخواهیم کرد. تیم‌ما بی‌وقفه مشغول کار هستند و اکنون می‌خواهیم وضعیت فعلی پیشرفتمان در این زمینه را با شما به اشتراک بگذاریم.»

اسلج‌همر گفت که به‌روزرسانی هفته‌ی گذشته‌ی بازی تاثیراتی منفی روی عملکرد سرورها داشت. برای رفع این موضوع آن‌ها سرور‌های اختصاصی را کنار گذاشتند و به جای آن از روش P2P بهره می‌گیرند. این کار باعث شده است که شرایط بهبود پیدا کند اما استفاده از آن به این معنی است که ممکن است بازیکنان با چیزهایی مانند رفتن میزبان و یا مشکلات آزاردهنده‌ی دیگری مواجه شوند. سرورهای اختصاصی مناسب‌تر هستند و طرفداران این بازی باید بدانند که اسلج‌همر برنامه دارد تا در زمان مناسب آن‌ها را بازگرداند و آن‌طور که گفته شده، بالاترین اولویت‌ برای آن‌ها همین موضوع است.

درواقع اسلج‌همر همین الان هم در برخی قسمت‌های ایالات متحده سرورهای اختصاصی را آزمایش می‌کند. آن‌ها گفته‌اند: «این حجم اطلاعات به دست آمده و بررسی‌های آن به ما کمک خواهد کرد تا راه حلی دائمی را به سریع‌ترین شکل ممکن به دست بیاوریم. از امروز سرور‌های اختصاصی را در آمریکا مورد آزمایش قرار داده‌ایم و با دقت یافته‌های آن‌ را مورد بررسی قرار خواهیم داد و زمانی که به نتیجه برسیم، به گسترش سرورهای اختصاصی خواهیم پرداخت.»

اسلج‌همر به مشکل دیگری که بازیکنان با آن روبرو بوده‌اند نیز اشاره کرده است. بسیاری از کاربران از قطع شدن ارتباطشان با سرور بازی شکایت داشتند و اکنون استودیو ریشه‌ی این مشکل را یافته و امشب یک به‌روزرسانی برای رفع آن روی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد کرد. این به‌روزرسانی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که قطع شدن در میان بازی ممکن است به از دست دادن امتیازات و مشکلاتی دیگر از این قبیل منجر شود.

‌علاوه بر این‌ها اسلج‌همر همچنین تائید کرد که حالت هدکورتر بازی Call of Duty: WWII هنوز هم آن‌طور که باید عمل نمی‌کند. این بخش قرار است تا محلی اجتماعی باشد که بازیکنان در آن گردهم بیایند، اما هفته‌ی گذشته، اسلج‌همر آن را تبدیل به تجربه‌ای یک‌نفره کرد تا بخش آنلاین بازی عملکرد بهتری داشته باشد. متاسفانه این بخش هنوز هم یک تجربه‌ی یک‌نفره است (البته می‌توانید به صورت دستی دوستان خود را دعوت کنید) و قرار هم نیست تا مدتی تغییر کند.

این استودیو درباره‌ی این موضوع گفت: «بهترین تجربه از هدکورترز زمانی ممکن می‌شود که یک جامعه‌ی شلوع و پویا با یک‌دیگر به تعامل بپردازند. پس تا زمانی که مشکلات مهم‌تر در اولویت هستند صبور باشید.

اسلج‌همر در آخر اشاره کرد که به نظرات و انتقادات کاربران پی‌سی توجه می‌کند. به‌روزرسانی بعدی برای رایانه‌های شخصی حاضر است اما این استودیو قصد ندارد تا زمانی که مشکلات دیگر ذکر شده در این مطلب وجود دارند، آن را منتشر کند زیرا که برخی از این مشکلات گریبان‌گیر مخاطبین نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این بازی نیز بوده‌ است.

 

 

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.