Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اولین واکنش‌ها به فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle چگونه بوده است

0

فیلم «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» که در واقع دنباله‌ای برای فیلم سال 1995 رابین ویلیامز است، در انتهای ماه دسامبر بر روی پرده خواهد رفت. با این حال به خاطر این که فیلم برای رسانه‌ها اکران شده است، اولین نظرات منتقدین در ارتباط با این فیلم منتشر شده است.

ممکن است غافل‌گیرکننده باشد اما نظرات منتقدین درباره‌ی این فیلم بسیار مثبت بوده‌اند. جومانجی جدید شاید یکی از عناوین شایسته‌ی جوایز آکادمی نباشد، اما صفتی که اغلب برای توصیف این فیلم استفاده شده، «سرگرم‌کننده» بوده است. مایک روگیو از گیم‌اسپات درباره‌ی این فیلم گفته است: «عمدتا حس نوستالژی را تحریک می‌کند و نکات پنهان بسیاری دارد و بسیار سرگرم‌کننده است. جابه‌جایی بدن بازیگران بسیار خوب است و جک بلکی که نقش یک دختر نوجوان در بدن خود را بازی می‌کند و یا راک که برای اولین بار عضلاتش را کشف می‌کند را می‌توان مدت‌‌ها تماشا کرد.»

 

Mike Rougeau

«عمدتا حس نوستالژی را تحریک می‌کند و نکات پنهان بسیاری دارد و بسیار سرگرم‌کننده است. جابه‌جایی بدن بازیگران بسیار خوب است و جک بلکی که نقش یک دختر نوجوان در بدن خود را بازی می‌کند و یا راک که برای اولین بار عضلاتش را کشف می‌کند را می‌توان مدت‌‌ها تماشا کرد.»

 

Erik Davis

می‌توانم بگویم که بزرگ‌ترین سورپرایز  فصل تعطیلات امسال جومانجی خواهد بود. این فیلم بسیار سرگرم‌کننده و بامزه است و بازیگران آن عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. طرفداران بازی ویدئویی حتی بیشتر از دیگران نیز از آن لذت خواهند برد.

 

John Steven Rocha

دیشب فیلم جومانجی را دیدم و بازی‌های راک، کارن گیلن، کوین هارت و جک بلک فوق‌العاده‌اند. جابه‌جایی بدن کاملا درست صورت می‌گیرد، صحنه‌های اکشن به خوبی پرداخته شده‌اند و صمیمیت بسیاری در بطن فیلم حس می‌شود. به شدت دیدن آن را پیشنهاد می‌کنم.

 

Rebecca Pahle

حالا که تب فیلم «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» در میان مخاطبین داغ است می‌گویم که بازی جک بلک بی‌نقص است و لایق 12 جایزه‌ی اسکار است.

 

Kate Erbland

درباره‌ی فیلم جومانجی باید بگویم که سرگرم‌کننده است! این فیلم از آن دسته فیلم‌هایی اس که می‌توان در جمع خانواده تماشا کرد و می‌تواند بسیاری از بحث‌ها را درباره‌ی اینکه در تعطیلات چه فیلمی ببینیم را برطرف کند. جک بلک بسیار بامزه است و این‌که تلاش کرده‌اند تا فیلم یک دنباله‌ی واقعی برای فیلم اصلی باشد بسیار قابل تقدیر است.

 

Peter Sciretta

انتظار فیلم افتضاحی را داشتم اما باید اقرار کنم که جومانجی جدید بسیار سرگرم‌کننده است. حتی می‌توانم بگویم که یکی از بهترین فیلم‌هایی است که حول محور بازی ویدئویی ساخته شده‌اند و رقبای آن تنها فیلم‌هایی مانند King Kong، Scott Pilgrim، Edge of Tomorrow و Wreck It Ralph هستند.

 

Rob Keyes

طی این فیلم بسیار خواهید خندید و صمیمیت بسیاری در آن احساس خواهد شد. بازیگران عملکرد و هماهنگی بسیار خوبی با یک‌دیگر دارند و فیلم به خوبی با بازی ارتباط برقرار می‌کند. به خاطر بازی کردن نقش کودکان توسط راک، کوین هارت، کارن گیلن و جک بلک باید به آن‌ها آفرین گفت.

 

Corey Chichizola

جومانجی جدید بسیار جالب است و موفقیت آن از آن‌جایی است که هیچ شباهتی به فیلم اصلی ندارد. به همین دلیل از مقایسه دوری می‌کند و در عین حال اشاره‌هایی به رابین ویلیامز را نیز در خود می‌گنجاند.

 

Brandon Davis

جومانجی بسیار سرگرم‌کننده بود. اشاره‌های بسیار خوبی به فیلم اصلی داشت. جک بلک فیلم را از آن خود کرده بود. راک و کوین‌ هارت می‌بایست همکاری‌های بیشتری با یک‌دیگر داشته باشند؛ همچنین بازی کارن گیلن را نیز بسیار دوست داشتم.

 

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.