Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی استار وارز: بتلفرانت ۲ از مشکلات مربوط به سرور رنج می‌برد

0

استودیو دایس اعلام کرد که بازی Star Wars: Battlefront 2 روی تمامی پلتفرم‌ها دارای مشکلاتی در زمینه اتصال اینترنتی است. در انجمن‌های بازی استار وارز: بتلفرانت 2، استودیو سازنده بازی خبر داد از مشکلاتی که بازیکنان گفته‌اند با خبر است و در جهت حل آن‌ها اقدام خواهد کرد. تاریخ دقیقی برای رفع این مشکل‌ها منتشر نشده است اما به محض رسیدن جزئیات جدید از پیشرفت کار، اطلاع‌رسانی خواهد شد.گستره مشکلات سروری بازی بتلفرانت 2 مشخص نیست. بازیکنان مدت زیادی است که از این مورد گلایه دارند و جای خوشحالی دارد که دایس از این موضوع باخبر شده و مهم‌تر از آن به فکر راه چاره‌ای در جهت رفع این مشکلات است.

مشکلات مربوط به لگ سرور برای برخی از بازیکن‌ها حتی پس از عرضه اولین بروزرسانی بازی که به گفته سازنده بهبودی‌های عمده روی ثبات و کیفیت آن ایجاد خواهد کرد، نیز ادامه پیدا کرده است. در هر صورت اگر این موارد دامن‌گیر شما هم شده است، فعلا باید برای رفع آن مدت بیشتری را صبر کنید. نظر شما در مورد بازی Star Wars: Battlefront 2 و تمامی مشکلاتی که به وجود آورده است، چیست؟

منبع GAMESPOT
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.