Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی بازی ترسناک Black Mirror

کینگ‌ آرت گیمز قرار است تا بازی Black Mirror که در گیمز‌کام امسال معرفی شده بود را در تاریخ 28 نوامبر سال 2017 برای ویندوز، مک، لینوکس، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر کند.

مانند سه‌گانه‌ی ماجراجویی اصلی، ژانر گاتیک ترسناک، فضای دیوانه‌وار خاص و ترس و اضطراب همیشگی در قلب بازی Black Mirror باقی مانده‌اند. گیم‌پلی اشاره و کلیک سه‌گانه‌ی اصلی به عنوان اساس گیم‌پلی تجدیدنظرشده‌ی این بازی استفاده شده است. در این بازی تمرکز بر روی بررسی موقعیت‌ها از نمای نزدیک و تعامل با تصاویر ذهنی شخصیت اصلی بازی، یعنی دیوید گوردون است که بار سنگینی روی دوش او قرار داده‌اند. جو مرموز و ترسناک و تمرکز این بازی بر روی ترس‌های ذهنی فرد، یادآور آثار اشخاصی همچون ادگار الن پو است.

دیوید گوردون هیچ‌وقت پدر خود را به خوبی نمی‌شناخته، اما با این وجود همچنان برای او جای تعجب دارد که در خانه‌ی اجدادی خانواده‌ی او در اسکاتلند فراخوانده شده باشد؛ آن هم بعد از این که پدرش همان‌جا جان خود را گرفته بود. دیوید چیز زیادی درباره‌ی هفته‌های آخر زندگی پدرش نمی‌داند اما شرایط مرگ او خیلی خاص به نظر می‌سد. مشخص کردن تکلیف ارث پدری تنها دلیلی برای دیوید است تا اطلاعات بیشتری درباره‌ی قصری که پدرش در آن بزرگ شده بود پیدا کند، خانواده‌ای را ملاقات کند که هیچ‌گاه نمی‌شناخته، و از رمز و راز پیرامون مرگ او پرده بردارد.

دیوید که تمامی عمر خود را با کابوس‌ها و ترس‌هایش سپری کرده است، از این می‌ترسد که سرنوشتش این باشد تا پا جای پای پدرش بگذارد و مسیری را در زندگی طی کند که منجر به دیوانگی و نهایتا مرگ او خواهد شد.

آیا همان‌گونه که پدرش باور داشته نفرینی در نسل‌های مختلف خانواده‌ی او وجود داشته است یا این که اسرارس که در خانه‌ی «بلک میرور» پنهان شده است ماهیتی زمینی‌تر از این صحبت‌ها دارند؟

دیوید می‌بایست پرده از این اسرار ترسناک که طی نسل‌های بسیاری پنهان مانده‌اند بردارد.

منبع Allgamesdelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.