Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تاریخ انتشار بسته‌ی توسعه‌دهنده‌ی جدید Hearthstone مشخص شد

0

بلیزارد اعلام کرد که در سال 2018 سه بسته‌س توسعه‌دهنده‌ی مهم برای بازی Hearthstone منتشر خواهد شد.

بن تامپسون در مصاحبه‌ای با یوروگیمر گفت: «نمی‌توان اعداد مشخصی را برای این بسته‌ها مشخص کرد، اما هر سه بسته‌ی توسعه‌دهنده‌ی این بازی در برنامه‌های ما هستند و در هر کدام از آن‌ها مراحلی قرار داده خواهد شد.»

دور شدن بازیکنان از این بازی موضوع خوشایندی نیست اما بلیزارد با ارائه‌های اخیر خود، تعهدش را نسبت به حالات بازی تک‌نفره نشان داده است. آخرین بسته‌ی توسعه‌دهنده‌ی بازی Hearthstone یعنی Knights of the Frozen Throne برخی از این محتواها را به صورت رایگان در اختیار کاربران گذاشت. نسخه‌ی بعدی این بازی، Kobolds and Catacombs که قرار است در تاریخ هفتم ماه دسامبر منتشر شود شامل سبک بازی جدیدی به نام Dungeon Run است که در آن می‌توانید نوع ماجراجوی خود را انتخاب کنید.

این بسته که در بلیزکان معرفی شده بود، دارای 135 کارت جدید خواهد بود و همچنین انواع جدیدی از کارت‌ها نیز به بازی افزوده می‌شوند. در حالت جدید «دانجن ران» 48 باس مختلف وجود خواهند داشت. علاوه بر این‌ها همه‌ی بازیکنانی که وارد بازی شوند به صورت تصادفی یک کارت سلاح افسانه‌ای و سه بسته‌ی کارت رایگان Kobolds & Catacombs دریافت خواهند کرد.

این بازی رایگان است اما می‌توانید با پرداخت پود به کارت‌های خود بیافزایید. برای مثال با پرداخت 50 دلار می‌توانید  50 بسته‌ کارت Kobolds & Catacombs را خریداری کنید که در کنار آن یک کارت For the Hoard نیز به شما تعلق خواهد گرفت. اگر قصد پیش‌خرید کردن داشته باشید باید بدانید که کارت For the Hoard از هم‌اکنون قابل دسترس است اما برای دریافت کارت‌های Kobolds & Catacombs می‌بایستی تا زمان منتشر شدن این بسته‌ی توسعه دهنده صبور باشید.

Kobolds & Catacombs هفتمین بسته‌ی توسعه‌دهنده‌ی این بازی است که پس از بسته‌های Goblins vs. Gnomes، The Grand Tournament، Whispers of the Old Gods،Mean Streets of Gadgetzan، Journey to Un’Goro و Knights of the Frozen Throne عرضه خواهد شد.

 

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.