Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر جدید Death Stranding به نمایش درآمد

هیچ‌کس نمی‌دانست که تریلر جدید بازی Death Stranding و نمایش هشت دقیقه‌ای آن در The Game Awards 2017 نه تنها به واضح‌ شدن جریانات بازی کمک نمی‌کند بلکه بیشتر گیج‌کننده ظاهر می‌شود و مخاطبین را بیش از پیش تشنه‌ی اطلاعات واضح و جدید بازی نگه می‌دارد.

در تریلر جدیدی که از بازی Death Stranding در جریان مراسم The Game Awards 2017 به نمایش در آمد، ما نگاهی عمیق‌تر به بازی و جهان بسیار ترسناک و عجیب کوجیما می‌اندازیم. قسمت‌های بیشتری از بازی در این تریلر به نمایش در می‌آیند اما همچنان تعداد زیادی پرسش بدون پاسخ ماندند.

در اینتریلر 8 دقیقه‌ای ما بالاخره از نزدیک شاهد دیوانه‌وار بودن بازی جدید کوجیما هستیم. این بار شخصیتی که Norman Reedus بازی می‌کند لباس به تن دارد و یک چشمِ رباتیک (چیزی شبیه به این) روی شانه‌ او را همراهی می‌کند. این بار البته دو نفر دیگر او را همراهی می‌کنند که برای یکیشان حادثه‌ای پیش آمده است. بعد موجودات خارق‌العاده‌ی بازی وارد صحنه می‌شوند و همه چیز دوباره به شکلی کاملا هیدئو کوجیماطور تغییر می‌کند! در این تریلر فهمیدیم که نام شخصیتی که ریدوس بازی می‌کند «سم» است. اما باز هم نمی‌دانیم که نقش آن نوزاد در بازی چیست!

اجازه بدهید بیشتر از این از این تریلر نگوییم و تماشای آن را به خودتان واگذار کنیم. بازی Death Stranding قطعا مورد انتظارترین واقعه‌ی قرن برای بسیاری از گیمرها است. مشخصا بازی دارد از یک آخرالزمان تاریک و وحشتناک و تلاش انسان‌ها برای بقا روایت می‌کند. آخرالزمانی که به لطف کوجیما و همکارانش، مانند هیچ کدام از آخرالزمان‌هایی که تا کنون دیده‌ایم نیست و نخواهد بود. و از کوجیما که ریدوس او را در مراسم «یک نابغه‌ی واقعی» خطاب می‌کند همین هم انتظار می‌رود. فقط امیدواریم این نبوغ به حدی عجیب نباشد که هیچ‌کس موفق به درک آن نشود.

در پایان تریلر «سم» جملاتی را به زبان می‌آورد که می‌تواند راه‌گشا باشد. او از انفجار ازلی که موجب پیدایش موجودات (احتمالا دقیق‌تر، انسان‌ها) بود، حرف می‌زند و این که حالا دومین انفجار رخ داده و آن‌ها باید برای دوام آوردن تلاش کنند.

بازی Death Stranding هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.