Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی جدید تی‌اچ‌کیو با نام Fade to Silence معرفی شد

0

ناشر بازی‌های رایانه‌ای، THQ Nordic، به تازگی و کمی زودتر زمان برنامه‌‌ریزی‌شده اعلام کرد که بازی جدید آن‌ها به نام Fade to Silence، عنوانی در سبک بقاء که در محیطی سرد و کشنده‌ی یک زمستان آخرالزمانی اتفاق خواهد افتاد، به زودی در دسترس خواهد بود. این بازی که توسط استودیو Black Forest Games ساخته شده است قرار است تا هفته‌ی آینده در تاریخ 14 دسامبر به صورت دسترسی پیش از موعد در استیم قرار بگیرد.

توضیح رسمی بازی از این قرار است: «آیا می‌توانید در شرایط بی‌رحم زمستانی، نه‌تنها با گرسنگی و هیولا‌ها، بلکه با خود طبیعت هم مبارزه کتید و زنده بمانید؟»

در بازی Fade to Silence بازیکنان نقش مردی به نام «اَش» را ایفا خواهند کرد که یک رهبر بالفطره‌ی عذاب‌‌کشیده است. بازیکنان می‌بایست تلاش کنند که در شرایطی زمستانی در کنار پناه گرفتن برای زنده‌ ماندن، مبارزه نیز انجام دهد.

THQ Nordic گفته است که Fade to Silence عنوانی پیچیده و شخصیت محور بقای گروهی خواهد بود. بازیکنان می‌بایست تصمیم بگیردن که چه کسان دیگری که باقی مانده‌اند را به پناه‌گاه خود راه دهند و چه کسانی را تنها بگذارند. این شرکت تاکید کرده است که شرایط آب و هوایی بازی تاثیر واضح و مشخصی روی گیم‌پلی آن خواهد داشت.

در توضیحات بازی گفته شده: «سیستم پویای شرایط آب و هوایی بازی به عمق مفهوم دوام آوردن در دنیایی سرد و فاسد خواهد افزود. بقای بازیکنان به این بستگی دارد که چقدر خوب بتوانند شرایط آب و هوایی و الگو‌های آن را تحلیل کنند و اگر به نتیجه‌ی درستی برسند می‌بایست که به دنبال پناه باشند. سیستم شکل‌گیری برف در این بازی به خوبی جای پای خودتان و یا شخصیت‌های موجود در بازی را نشان می‌دهند که بسیار طبیعی نیز هستن و از این طریق می‌توانید متوجه شوید که چه مناطقی برای شکار مناسب‌اند و یا هیولاها در کدام مناطق در حال پرسه زدن هستند.»

می‌توانید در زیر، تعدادی از تصاویر درون این بازی را ببینید:

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.