Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

همه چیز با یک انفجار شروع شد؛ تحلیل تریلر جدید Death Stranding

0

همه منتظر بودیم از تریلر بازی جدید کوجیما اطلاعات بیشتری در مورد بازی کسب کنیم. اما بار دیگر کوجیما نشان داد چرا «آقای خاص» دنیای گیمینگ است و با نمایش تریلری رمزآلود از بازی جدید خود نه تنها عطش ذهنی ما را سیر نکرد بلکه آن را بیشتر هم کرد. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید تا با شمه کارآگاهی خود حقیقت را از تریلر جدید استخراج کنیم.

تریلر با صحنه‌ای از رویش گیاهان و نابودی سریع آن‌ها شروع می‌شود و صدای سم (نورمن ریدوس) را در پس زمینه می‌شنویم که توضیح می‌دهد همه چیز با یک انفجار آغاز شد و دنیای ما به‌وجود آمد. اما انفجاری دیگر رخ داد که احتمالاً آخرین انفجار خواهد بود. اینکه اشاره او به یک جنگ اتمی است یا چیز دیگر هنوز مشخص نیست. اما می‌دانیم که این انفجار تقریباً همه چیز را نابود کرده و در پی آن موجودات بزرگی پدید آمده‌اند که همانند موجودات فضایی فیلم Arrival (2015) قابلیت‌های منحصربه‌فرد و قدرت نابودگری زیادی دارند.

سم و دو فرد دیگر پس از حادثه‌ای که برای‌شان رخ داده خود را جمع‌وجور می‌کنند. روی لباس سم نام پورتر را مشاهده می‌کنیم که ممکن است نام خود او باشد یا اسم سازمانی که برای آن کار می‌کند. بازوبندهای این دو فرد نشان می‌دهند وظیفه آن‌ها خلاص شدن از جنازه‌های افراد است. از تریلر پیشین بازی می‌دانیم که فردی یا چیزی قادر است وارد جنازه‌ها شود و آن‌ها را به حرکت درآورد و انسان‌ها این فناوری را در اختیار گرفته‌اند اما چه هدفی دارند هنوز مشخص نیست.

درحالی که یکی از افراد تلاش دارد دوست خود را از زیر ماشین بیرون آورد سه اتفاق جالب می‌افتد: رباتی که روی پشت او نصب است ناگهان شروع به هشدار دادن می‌کند، جنازه‌ای زیر ماشین است به سرعت پیر می‌شود، و دستبندهای ماموران تمرکز دوربین می‌شوند که به صورت نمایشگر سلامت آن‌ها عمل می‌کنند.

 

سپس موجودات مایعی سیاهی را می‌بینیم که در تریلرهای قبلی هم آن‌ها را مشاهده کردیم. اما نکته جالب در این است که روبات حضور دشمنان را تشخی نمی‌دهد. این نوزاد درون کپسول است که حضور آن‌ها را حس می‌کند. همانطور که دیدیم وقتی که مامور کپسول نوزاد را رها می‌کند روبات خاموش می‌شود. اما اینکه دقیقاً وجود چه چیزی حس می‌شود مشخص نیست. احتمال وجود دشمنان نامرئی خیلی ساده و پیش‌پاافتاده است. شاید این افراد از بعدی دیگر وارد دنیای ما می‌شوند و در آن دخالت می‌کنند و آن ماده روغن مانند به آن‌ها امکان این کار را می‌دهد. شاید به این دلیل است که آن ماده سیاه سعی می‌کند یکی از ماموران که زخمی شده را بدزدد و برای نجاتش راهی نیست جز اینکه او را کشت و مرگ آسانی به او داد. ظاهراً این موجودات افراد را زنده می‌خواهند و زمانی که آن مامور می‌میرد او را رها می‌کنند.

بعد از این شخصتی سیاه‌پوش وارد می‌شود که با حرکت دست به چیزی اشاره می‌کند. احتمالاً این شخصیت مدز میکلسن است که هم ورژن پیشرفته‌تر از آن روبات را پشت خود دارد هم کپسول نوزاد.

سپس این موجودات به دنبال مامور دیگر می‌روند و او نوزاد را به سم می‌دهد و از او می‌خواهد فرار کند. اما در اتفاقی جالب، همه چیز به جز سم در هوا معلق می‌شود و نهایتاً انفجاری رخ می‌دهد که سم را از آن دنیا به دنیایی دیگر می‌فرستد. این ایده که یک انفجار اتمی ممکن است تاروپود دنیا را به هم بریزد و دنیاهای مختلف به هم وصل شوند جدیداً هواداران زیادی پیدا کرده است.

در ادامه خالکوبی سم را می‌بینیم و علامتی که روی سینه‌اش ظاهر و محو می‌شود. اطراف او همه چیز برعکس شده و به نظر می‌رسد موجودی هیولا مانند بالای آب شنا می‌کند.

این‌ها همه اطلاعاتی بود که از این تریلر به دست آمد و البته هوادارن به تفسیر تریلر پرداخته‌اند که می‌تواند نظرات و تئوری‌های آنان را در گیم‌نیوز بخوانید.

برای تماشای این تریلر جدید اینجا کلیک کنید.

نظر شما در مورد این تئوری‌ها و فرضیات در مورد بازی چیست؟

شما هم منتظر عرضه این بازی هستید یا زیاد علاقه‌ای به آن ندارید؟

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.