Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: بازی بعدی بتلفیلد Bad Company 3 خواهد بود

0

طرفداران بتلفیلد قطعا از خبر انتشار ادامه‌ای برای یکی از محبوب‌ترین قسمت‌های مجموعه یعنی Bad Company 2 بسیار خوشحال خواهند شد.

بازی Battlefield: Bad Company 2 یکی از مهم‌ترین قسمت‌های مجموعه‌ی بتلفیلد است. این بازی تکنولوژی جدید را به کار گرفت و اولین بازی دایس بود که از برخی پیشرفت‌ها در زمینه‌ی صداگذاری و گرافیکی استفاده می‌کرد. پیشرفت‌هایی که این روزها هم در بازی‌های دایس همچنان تاثیر گذار هستند.

برای پی‌سی بازان، Bad Company 2  اولین بازی بتلفیلد بعد از مدت زیادی محسوب می‌شد و ارج و قرب ویژه‌ای داشت. دایس با عرضه‌ی این بازی در واقع یک طوفان حسابی به پا کرد و به نظر می‌رسد که می‌خواهد همین کار را با Bad Company 3 هم تکرار کند.

شایعه‌ی انتشار بازی بعدی بتلفیلد Bad Company 3 اولین بار توسط یک کاربر یوتوب منتشر شد که در کانال خود فقط سه ویدئو دارد. آن‌چه این شایعه را برای ما جذاب می‌کند این است که همین فرد بود که ماه‌ها قبل از رونمایی بازی Battlefield 1 جزئیات دقیقی از این بازی را منتشر کرده بود!

در مارس 2016 او یک ویدئو ساخت که تقریبا تک‌تک جزئیات بازی Battlefield 1 را درست پیش‌بینی می‌کرد. این‌که نام بازی «بتلفیلد 1» است، در دوران جنگ جهانی اول می‌گذرد، چه سلاح‌هایی در آن بازی هستند و حتا اسم مرحله‌ی آماده‌سازی برخی از بزرگ‌ترین نقشه‌های بازی که همگی درست بودند.

حالا همین کاربر یوتوب، مدعی شده که اطلاعاتی در مورد بازی بعدی بتلفیلد که DICE می‌سازد دارد. این‌طور که او می‌گوید بازی بعدی این مجموعه Bad Company 3 خواهد بود. طبق گفته‌ی منبع او این بازی در خلال و بعد از جنگ ویتنام می‌گذرد و تا زمان جنگ سرد ادامه پیدا می‌کند.

بازی قرار است کمپین داستانی داشته باشد که در همین برهه از تاریخ جنگ می‌گذرد. البته قرار نیست بازی اتفاقات تاریخی را دقیق روایت کند. رفتن بازی به این برهه از تاریخ این احتمال را زیاد می‌کند که چهار مرد دوست داشتنی بازی‌های قبلی مجموعه‌ی Bad Company در این بازی حاضر نخواهند بود.

بخش چند نفره‌ی این بازی همچنین قرار است مثل گذشته بر روی نقشه‌های کوچک‌تر تمرکز کند و همه‌ی بخش‌های جذابی مثل Conquest, Rush, Operations و حتا حالت‌های کوچک‌تری مثل Team Death Match و Dominations در بازی خواهند بود. طبیعتا انتخاب زمان داستانی بازی، انتخاب سلاح‌ها را تغییر می‌دهد اما بازی دارای بخش شخصی‌سازی سلاح‌ها مثل بازی بتلفیلد 4 خواهد بود. وسایل نقلیه‌ی موجود در بازی شامل تانک‌ها، نفربر ها و هلی‌کوپترها می‌شوند.

حداقل یک بخش جدید به بازی اضافه می‌شود که شبیه Squad Obliteration در بازی بتلفیلد 4 است و از 10 بازی‌کننده به صورت پنج در برابر پنج پشتیبانی می‌کند. نقشه‌های بازی از نظر اندازه شبیه به مپ‌های بازی Bad Company 2 خواهند بود. چهار کلاس اصلی Assault, Engineer, Support و Recon به بازی برمی‌گردند.

بازی احتمالا قرار است در E3 2018 رونمایی شود و فعلا مشخص نیست که بازی بعدی بتلفیلد Bad Company 3 در چه مرحله‌ای از ساخت قرار دارد اما منطقی است که بازی قبل از E3 2018 یک رونمایی جزئی داشته باشد. شبیه اتفاقی که برای Battlefield 1 افتاد.

باید در نظر داشته باشید که همه‌ی این‌ها فعلا در حد شایعه هستند و تا تایید بازی و جزئیاتش باید مدت‌ها منتظر بمانیم.

 

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.