Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

مرحله‌ مخفی Red Dead Redemption 2 در بازی GTA V

0

تا عرضه‌ی Red Dead Redemption 2 مدت زیادی مانده است، اما ظاهرا شرکت راکستار قرار است در این مدت نامعلومی که مانده است، برای بازی خود سنگ تمام بگذارد. طرفداران، هدف اصلی شرکت راکستار برای این کار هستند و قرار است تا عرضه‌ی باز حسابی سرگرم شوند. یکی از راه‌کارهای راکستار برای این پروژه بازی GTA V است. در حقیقت، طرفداران راکستار ارجاعات مشخصی به بازی Red Dead Redemption 2 در فایل‌های یکی از مراحل مخفی بازی GTA V را پیدا کرده‌اند. این فایل‌ها در جدیدترین به روزرسانی بازی به آن اضافه شده‌اند و در پایان آن‌ها حتا آیتم‌های داخل بازی برای استفاده در Red Dead را هم به بازی‌کننده می‌دهند.

گروهی از طرفداران بازی که برای حل معمای UFO مشهور هستند در فایل‌های جدیدترین به‌روزرسانی بازی یعنی GTA V Doomsday Heist ارجاعاتی به RDR 2 پیدا کرده‌اند. مخصوصا آن‌ها توضیحاتی از یک هفت‌تیر دو زمانه یافته‌اند که در صورتی که یک مرحله‌ی مشخص از GTA با موفقیت انجام شود، در Red Dead به بازی‌کننده هدیه داده می‌شود.

بیشتر بخوانید
1 از 36

بعد آن‌ها تعدادی از مختصات بازی و همچنین یک صندوقچه و یادداشت پیدا کرده‌اند و در کنار آن ارجاعاتی به شرکت Boles Overland Stagecoach که در تریلرهای اخیر بازی Red Dead Redemption 2 هم به چشم خورد. در نهایت، آن‌ها کدهایی از خود مرحله را پیدا کرده‌اند که یک چشمه از چگونگی مرحله را به بازی‌کننده ارائه می‌دهد.

طبق این کد (که احتمالا قرار است تغییر کند) بازی‌کنندگان باید در بازی به دنبال یک شش‌لول بگردند و بعد در چند نقطه‌ی مشخص عکس‌برداری کنند. برخی از این مناطق در بازی مدت‌ها است که به زعم بازی‌کنندگان GTA V مهم بوده‌اند. یکی از این مناطقی که تیم Guru پیدا کرده‌اند به عنوان مثال، یک سنگ قبر است که مشخصا ارجاعی است به بازی Red Dead Redemption.

هیچ‌کدام از این موارد توسط راکستار تایید نشده‌اند و ما احتمالا تا زمانی بسیار نزدیک‌تر به عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption 2 خبری از آن نخواهیم شنید. این بازی فعلا قرار است در فصل دوم سال 2018 عرضه شود و برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان تایید شده است. می‌توانید تریلرهای منتشر شده از این بازی را در گیم‌نیوز تماشا کنید. 

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.