Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر گیم پلی Far Cry 5 پر از انفجار و انواع دیوانه‌بازی‌ها است

تریلر جدید و اکشن بازی Far Cry 5 به تازگی منتشر شده است. یوبی‌سافت، ناشر این عنوان به تازگی یک تریلر جدید از بازی Far Cry 5 با عنوان The Resistance منتشر کرده که البته در آن قرار نیست فقط از «مقاومت» چیزی ببینید بلکه همه نوع دیوانه‌بازی‌های مختص بازی‌های مجموعه‌ی فارکرای در آن مشاهده می‌شود.

در بازی فارکرای 5 بازی‌کنندگان می‌توانند شهروندان Hope County را به تیم خود بیاورند و با کمک آن‌ها علیه Eden’s Gate وارد مبارزه شوند. هر چقدر بازی‌کنندگان مناطق بیشتری از نقشه‌ی بازی را تحت تسلط خود در بیاورند، تعداد حامیان بیشتری را می‌توانند جمع کنند.

از این تریلر تازه منتشر شده در مورد آن‌ها می‌شود حدس زد که خنجر به دست وارد میدان می‌شوند، گلوی دشمنان را تیر نشانه می‌روند و یا با چاقو بیخ تا بیخ می‌برند، تیراندازهای ماهری هستند، از انفجارهای مهیب خوششان می‌آید و اهل آتش بازی هستند و از جمله سلاح‌های محبوبشان راکت‌لانچر است! به علاوه، در بازی شیرها و خرس‌های دست‌آموز هم هستند که مطمئنا در بسیاری از مواقع به کار می‌آیند.

در بازی Far Cry 5 شیر و خرس دست آموز به عنوان حیوان خانگی وجود دارد و این یکی از عجایب متعدد بازی است! شما اگر با بازی‌های مجموعه‌ی فارکرای آشنایی داشته باشید می‌دانید که قرار است حسابی با این نوع دیوانه‌بازی‌ها سرگرم و هیجان‌زده شوید. این تریلر فقط گوشه‌ای از این سرگرمی را به شما نشان می‌دهد.

این بازی که ابتدا قرار بود در تاریخ 27 فوریه منتشر شود، حالا با تاخیری یک ماهه 27 مارس یعنی 7 فروردین 1397 برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.