Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تصاویر جدید آلیشیا ویکاندر در Tomb Raider را تماشا کنید

0

با این وجود که هنوز تا سال بعد که بتوانیم آلیشیا ویکاندر را در نقش لارا کرافت روی پرده‌ی سینما‌ها ببینیم زمان زیادی باقی مانده‌ است، اما تا آن زمان می‌توانید حس کنجکاوی خود را با دیدن تصاویر اختصاصی از روند تولید فیلم Tomb Raider ارضاء کنید.

تصاویر یاد شده آلیشیا ویکاندر را در حال حمله به مقبره‌ها، نشانه‌گیری با کمان و انجام حرکات آکروباتیک سطح بالای این شخصیت نشان می‌دهند. تاکنون بیشتر فیلم‌هایی که از روی بازی‌هایی ساخته شده‌اند از کیفیت لازم برخوردار نبوده‌اند اما یوساگ معتقد است که فیلم وی نظر طرفداران سری تومب ریدر را جلب می‌کند زیرا از تمامی جوانب این سری در فیلم بعدی تومب ریدر استفاده شده است.

 

در اولین تریلر فیلم جدید Tomb Raider شرکت برادران وارنر که توسط دنیل وو در اینستاگرام منتشر شد (این ویدئو بعد‌ها از اینستاگرام حذف گردید)، ویکاندر نشان می دهد که این همان لارا کرافت نسل پیشین نیست. شخصیتی که ویکاندر از لارا کرافت به نمایش می گذارد بر اساس برداشت جدیدتر اسکوئر اینکس از این قهرمان است. همه‌چیز از پوشش ویکاندر گرفته تا محیط پیرامون او در فیلم، برگرفته از بازی‌های محصول سال‌های 2013 و 2015 یعنی Tomb Raider و Rise of the Tomb Raider است. این فیلم برادران وارنر همچنین بر روی نسخه‌ی جوان‌تری از این شخصیت متمرکز خواهد بود که تصمیم می‌گیرد زندگی خود را به عنوان یک دانشجو در شرق لندن که در وضعیت مالی مناسبی ندارد رها کند و در مقبره‌ای نزدیک ساحل ژاپن به ماجراجویی بپردازد.

با این عکس‌ها باید گفت که به نظر می‌رسد لارا خود را در موقعیتی حساس و خطرناک قرار داده باشد، اما چیزی بیش از این از آن‌ها نمی‌توان برداشت کرد. این فیلم قرار است تا در تاریخ 16 مارس 2018 یعنی 25 اسفند سال 1396 اکران خواهد شود. با توجه به تریلر منتشر شده از این فیلم باید گفت که در این فیلم قرار است به ماجراجوئی‌های لارا به منظور حل معمای پدر گمشده‌اش پرداخته شود.

 

منبع gamesradar
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.