Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

صحنه‌های حذف شده از Star Wars: The Last Jedi جذاب هستند

0

عملکرد فیلم «جنگ ستارگان: آخرین جدای» (Star Wars: The Last Jedi) در گیشه بسیار خوب بوده است اما باید به این مسئله توجه داشت که اکران سینمایی آن تازه آغاز موفقیت‌های اقصادی این فیلم خواهد بود. در آینده نسخه‌ی بلوری این فیلم نیز منتشر خواهد شد که شامل صحنه‌های حذف‌شده از فیلم و گاف‌های پشت‌صحنه نیز خواهد بود. کارگردان The Last Jedi، رایان جانسون و ادیتور آن باب داکسی از برخی از صحنه‌های حذف‌شده‌ای که بعد‌ها خواهید دید رونمایی کرده‌اند که به نظر بسیار جذاب‌ و هیجان‌انگیز می‌رسند.

در جریان رونمایی از این ویدئو‌ها، جانسون گفت که تقریبا تمامی صحنه‌های حذ‌ف‌شده از فیلم در نسخه‌ای که برای پخش خانگی منتشر می‌شود وجود خواهند داشت که در حدود 20 دقیقه می‌شوند. آخرین جدای همین حالا هم با مدت‌زمان 2 ساعت و 32 دقیقه‌ای، طولانی‌ترین فیلم مجموعه‌ی جنگ ستارگان محسوب می‌شود.

یکی از صحنه‌های حذف‌شده درباره‌ی فین (با بازی جان بویگا)، رز (با بازی کلی ماری تران) و دی‌جی (با بازی بنیچیو دل تورو) است که سعی می‌کنند پنهانی وارد کشتی اسنوک شوند. سکانس کاملی وجود دارد که در آن این سه نفر به دنبال دستگاه ردیابی به طور پنهانی وارد می‌شوند و با استورم‌تروپر‌ها وارد درگیری می‌شوند.

باب داکسی گفته است که این صحنه به این خاطر حذف‌ شده است که جهت کلی فیلم را دنبال نمی‌کند و جریان‌ را کمی پیچیده می‌کند. او گفت: «گمان می‌کنم زمانی که آن را ببینید از آن لذت ببرید، چرا که تمامی افراد دست‌انرکار از آن لذت برده و از حذف شدن آن ناراضی بودند.

صحنه ی دیگری شامل یک درگیری میان ری، و لوک است که درواقع یکی از بزرگ‌ترین سکانس‌های حذف‌شده است و در آن لوک ری را آزمایش می‌کند. و به گفته ی جانسون بعد از آن یک صحنه‌‌ی احساسی نیز وجود دارد. در بخشی از این سکانس افرادی را می‌بینیم که شبیه به راهبه‌ها هستند. جانسون گفت که این صحنه‌ها از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین صحنه‌هایی هستند که از فیلم حذف گردیده‌اند.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.