Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ببینید: پوستر تبریک کریسمس برای گیمرها – از ماریو تا دارک سولز!

0

تبریک کریسمس برای دوست‌داران بازی‌های رایانه‌ای، امری خوش‌یمن و مبارک است. میلاد حضرت مسیح به جشنی فرامذهبی تبدیل شده و یک اتفاق فرهنگی است که در سراسر دنیا، فارغ از آیین و مسلک آدم‌ها از آن یاد می‌شود. این‌که تبریک از طرف چه کسی و در چه غالبی باشد، زیاد مهم نیست، این موقع از سال همه به میمنت و مبارکی این ایام، با روی گشاده و دل خوش به استقبال تعطیلات می‌روند. ما البته از این تعطیلات بهره‌مند نیستیم، اما به دلیل کارکرد رسانه‌ی بازی‌های رایانه‌ای، تبریکات فراوان دریافت می‌کنیم.

کریسمس رویداد مهمی به شمار می‌رود و یک سنت دیرینه است. ایام کریسمس را خانواده‌ها جشن می‌گیرند و این از مهم‌ترین جنبه‌های فرهنگی آن است. سازندگان بازی‌ها معمولا سعی می‌کنند در این ایام، به شیوه‌های مختلف برای بازی‌کنندگان تبریک کریسمس بفرستند. یکی از این شیوه‌ها، طراحی پوسترها و کارت پستال‌های تبریک کریسمس است که اتفاقا طرفداران زیادی هم دارد. بازی‌هایی هم هستند که آن‌قدر طرفدار دارند که خود طرفداران به طراحی پوستر، کارت پستال و عکس نوشته‌ تبریک کریسمس می‌پردازند. در این میان، برخی بازی‌ها گوی سبقت را هم از دیگران ربوده‌اند و تعداد کارت پستال‌هایی که از آن‌ها یافت می‌شود بیشتر از حد توجه است! عجیب این که در این میان، ژاپنی‌ها به عید کریسمس بهای بیشتری داده‌اند.

برای جمع کردن این پوسترهای تبریک کریسمس، جستجوی کوتاهی داشتیم. نکته‌ی جالب این بود که بازی ماریو بارها و بارها کریسمس را تبریک گفته است! بازی‌های ژاپنی دیگر، مخصوصا عناوین نینتندو هم تلاش زیادی در این زمینه کرده‌اند. مثلا زلدا را به کرات مشاهده می‌کنید که یا خودش یا لینک در تصویری کریسمس را به شما شادباش می‌گویند. اما این مهم نیست. مهم این است که برای طرفداران بازی‌های مختلف، امروز پوسترهای تبریک کریسمس تدارک دیده‌ایم!

Mario

The Legend of Zelda

Fire Emblem

Fallout

Splatoon

Mass Effect

Sonic

Kingdom Hearts

The Witcher

Kirby

Pokemon

Undertale

Bioshock: Infinite

Portal

Overwatch

Rayman

Yoshi

Professor Layton

Dark Souls

Space Invaders

Game Over!

کریسمس به همه‌ی گیمرها مبارک! با گیم‌نیوز همراه باشید…

 

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.