Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: بازی Total War: Three Kingdoms معرفی شد

با این که ممکن است طرفداران بازی Total War نگران شده باشند که توسعه‌دهنده‌ی بازی یعنی Creative Assembly، اصول این بازی را فراموش کرده و به مجموعه‌های فانتزی دیگری مانند Warhammer می‌پردازد، این توسعه دهنده سال گذشته اعلام کرده بود که بازی تاریخی جدیدی در دست تولید دارد. این استودیو هم‌اکنون اعلام کرده است که بازی استراتژیک تاریخی جدید این مجموعه بازیکنان را به 2000 سال پیش و چین باستان خواهد برد.

بازی Total War: Three Kingdoms در کشور چین و در سال 190 بعد از میلان مسیح اتفاق می‌افتد. جزئیات این بازی هنوز در دسترس نیستند و به همین خاطر اطلاعی از تغییرات و اضافات آن نسبت به فرمول اصلی این مجموعه نداریم. با این حال Creative Assembly و ناشر این بازی، Sega، یک تریلر معرفی سینماتیک برای این بازی منتشر کرده‌اند که نشان می‌دهد اوضاع آن دوران این امپراطوری چگونه بوده است.

در توضیحات رسمی گفته شده است:

چین اوضاع نابسامانی داد. خاندان «هان» در مقابل امپراطور کودک سر خم کرده است. او تنها یک شخصیت نمایشی است و درواقع عروسک خیمه شب بازی ارباب جنگ ظالم، دانگ ژو، قلمداد می‌شود. رژیم حاکم بی‌رحم و سرکوب‌گر است و همین‌طور که قدرت دانگ ژو افزایش پیدا می‌کند، این امپراطوری بیشتر و بیشتر غرق در آشوب می‌گردد. با این حال، امیدی هست.

سه قهرمان که دربرابر ظلم و ستم با یک‌دیگر پیمان برادری بسته‌اند، نیرو‌های خود را برای آزمون‌های پیش رو به راه می‌اندازند. جنگاوران خاندان‌های بزرگ چین که فرصت را مناسب دیده‌اند نیز از این مسئله استقبال می‌کنند و برای به چالش کشیدن حکم‌رانی بی‌رحمانه‌ی دانگ ژو با یک‌دیگر همراه می‌گردند. آیا آن‌ها می‌توانند در مقابل این ظالم به پیروزی دست پیدا کنند؟ یا این که جاه‌طلبی فردی‌شان باعث از بین رفتن اتحاد متزلزشان خواهد شد و به سوی نابودی حرکت خواهند کرد؟ تنها یک چیز حتمی است و آن این است که آینده‌ی چین را قهرمان‌هایش رقم خواهند زد.

 

Three Kingdoms پاییز امسال برای پی‌سی منتشر خواهد شد. برای مطرح کردن مشکلات خود در نصب بازی پیشین این مجموعه یعنی Total War: Warhammer 2 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.