Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نامزدهای جایزه انجمن نویسندگان آمریکا در بخش گیم اعلام شدند

0

انجمن نویسندگان آمریکا نامزدهای بهترین متن بازی‌های رایانه‌ای در سال 2017 را اعلام کرده است. بازی‌هایی مثل Madden NFL 18 و Horizon: Zero Dawn در لیست اعلام شده دیده می‌شوند.

نامزد شدن یک بازی از مجموعه‌ی Madden در بخش نویسندگی ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. اما باید بدانید که امسال در این بازی یک بخش داستان محور با عنوان Longshot وجود داشته که توسط بازیگر برنده‌ی اسکار Mahershala Ali اجرا می‌شده است. این بخش از بازی ماجرای پیچیده‌ی تبدیل شدن یک بازیکن فوتبال [آمریکایی] به یک ستاره‌ی NFL را روایت می‌کند.

دیگر بازی‌هایی که در بخش “عملکرد فوق‌العاده در نویسندگی بازی” حاضر هستند Dishonored: Death of the Outsider و Horizon: Zero Dawn هستند که شما اگر بازی کرده باشید می‌توانید به فوق‌العاده بودن داستان و متن این بازی‌ها گواهی دهید. در مورد بازی Death of the Outsider می‌توانید اطلاعات کامل را این‌جا در گیم‌نیوز کسب کنید.

بازی‌هایی که از 1 دسامبر 2016 تا 30 نوامبر 2017 به بازار عرضه شده‌اند برای این جوایز در نظر گرفته شده‌اند. در عین حال،‌ بازی‌ها برای این‌که در این جوایز شرکت داده شوند می‌بایست داستان ثبت شده و بازی‌نامه‌ی تایید شده داشته باشند و یکی از اعضای تیم نویسندگان آن‌ها عضو هیئت اتحادیه‌ی نویسندگان بازی‌های رایانه‌ای در انجمن نویسندگان آمریکا باشند.

برندگان این جوایز در تاریخ 11 فوریه (مصادف با 22 بهمن) اعلام خواهند شد. برندگان توسط اعضای انجمن نویسندگان و بازی‌نویسان انتخاب می‌شوند.

نامزدهای جایزه‌ی عملکرد فوق‌العاده در نویسندگی بازی را در لیست زیر می‌بینید:

Dishonored: Death of the Outsider

  • External Writers Anna Megill, Hazel Monforton; Lead Narrative Designer Sachka Duval; Arkane Studios-Bethesda Softworks

Futurama: Worlds of Tomorrow

  • Written by Cas Ruffin, Patric M. Verrone; TinyCo

Horizon Zero Dawn

  • Narrative Director John Gonzalez; Lead Writer Benjamin McCaw; Writing by Ben Schroder, Anne Toole; Additional Writing by Dee Warrick, Meg Jayanth; Guerrilla Games

Madden NFL 18: Longshot

  • Written by Michael Young, Adrian Todd Zuniga; Story by Michael Young; Tiburon/Electronic Arts

برندگان این جوایز را به محض اعلام شدن در گیم‌نیوز به اطلاعتان می‌رسانیم.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

دو × 1 =