Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی تیراندازی جدیدی بر اساس Alien ساخته خواهد شد

0

شرکت FoxNet Games، استودیوی توسعه‌دهنده‌ی Cold Iron را خریداری کرده است که در زمینه‌ی بازی‌های MMO فعالیت و تخصص دارد. این استودیو قرار است تا یک بازی در سبک تیراندازی بسازد که در دنیای سینمایی Alien اتفاق می افتد و برای کنسول ها و پی‌سی عرضه خواهد شد.

جزئیات این قرارداد هنوز منتشر نشده‌ است. FoxNet Games که بخشی از شرکت فاکس قرن بیست و یکم است استودیو‌ی Cold Iron را از ناشر بازی‌های ویدئویی، Perfect World Entertainment خریداری کرده است.

این معامله به دنبال خریداری سال گذشته‌ی Aftershock صورت می‌گیرد که یکی از شاخه‌های Kabam بود. افترشاک در حال ساخت یک بازی بر اساس فیلم آواتار از جیمز کامرون است. این استودیو در کنار این پروژه، مشغول ساخت یک بازی رایگان مبارزه‌ای موبایل به نام Marvel Strike Force نیز هست که قرار است تا در سال 2018 عرضه شود.

استودیو Cold Iron در سال 2015 توسط سه تن از کهنه‌کاران صنعت بازی‌سازی به وجود آمد. این افراد شامل مدیر ارشد اجرایی کریگ زینکیویچ، مدیر بخش فنی شنون پوسدیوسکی و کارگردان مت هایسون می شوند. بنیان‌گذاران این استودیو به همراه 25 کارمند خود، همگی در حال ملحق شدن به فاکس‌نت هستند که البته مقر این استودیو در همان سن‌خوزه‌ی کالیفورنیا باقی خواهد ماند.

از بازی‌هایی که تیم Cold Iron در گذشته روی آن‌ها فعالیت داشته است می‌توان به Neverwinter، Star Trek Online، Metroid Prime 3، Bioshock Infinite، City of Heroes، Doom و Borderlands اشاره کرد.

از بازی‌های دیگری که در لیست بازی‌های ساخته‌ی فاکس برای کنسول‌ها، موبایل و یا پی‌سی به چشم می‌خورند می‌توان به عناوینی مانند Animation Throwdown: The Quest for Cards، The Simpsons Tapped Out، Family Guy: The Quest for Stuff، Futurama: Game of Drones، Ice Age Adventures، Sugar Smash Book of Life و Alien: Isolation اشاره کرد. لازم به ذکر است که بازی‌های قبلی مجموعه‌ی Alien (به استثنای Isolation) توسط سگا منتشر شده‌ بوده‌اند.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.