Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تمامی نکاتی که لازم است راجع به بتای محدود بازی Sea of Thieves بدانید

0

نسخه‌ی آزمایشی محدود بازی Sea of Thieves این هفته و از تاریخ 24 تا 29 ژانویه برگزار خواهد شد.

این بازی شبیه‌سازی دزدی دریایی مایکروسافت که به صورت همکاری دونفره بازی می‌شود، بسیار جالب به نظر می‌رسد و در این نسخه‌ی آزمایشی محدود، تجربه‌ای سفارشی‌سازی شده ارائه خواهد شد که به طور اختصاصی برای نشان دادن نکات قوت بازی Sea of Thieves تدارک دیده شده است.

در این مطلب تمام اطلاعاتی که لازم است راجع به ماجراجویی خود در این بازی بدانید را فراهم کرده‌ایم که شامل نکاتی مانند تعداد دفعاتی که می‌توانید بازی‌ کنید، نحوه‌ی دسترسی، زمان دانلود کلاینت آزمایشی و آن‌چه که در دریاهای بازی در انتظار شماست می‌شود.

نسخه‌ی آزمایشی بازی Sea of Thieves بر روی پلتفرم‌های پی‌سی و کنسول در دسترس خواهد بود. همچنین انتظار دیدن یکدیگر را نیز داشته باشید، چرا که بازی Sea of Thieves از قابلیت کراس‌پلی میان پی‌سی و ایکس‌باکس وان پشتیبانی خواهد کرد.

 

زمان شروع بتا:

نسخه‌ی آزمایشی محدود بازی Sea of Thieves از روز چهارشنبه، 24 ژانویه و در ساعت 3:30  بعد از ظهر به وقت ایراد آغاز می‌شود.

 

زمان پایان بتا:

نسخه‌ی آزمایشی محدود بازی Sea of Thieves در روز دوشنبه، 29 ژانویه در ساعت 11:30 صبح به وقت ایران به پایان خواهد رسید.

 

چگونه می‌توان کلید بتای Sea of Thieves را به دست آورد؟

تنها دو راه برای ملحق شدن به فاز آزمایشی بازی Sea of Thieves وجود داشته که یکی از آن‌ها دیگر در دسترس نیست.

تنها راه فعلی برای ملحق شد به نسخه‌ی آزمایشی، پیش خرید کردن بازی است. اگر این بازی را ا طریق فروشگاه‌های ایکس‌باکس و یا مایکروسافت پیش‌خرید کنید، نسخه ی آزمایشی آن خود‌به‌خود ظاهر خواهد شد. اگر از طریق فروشگاه دیگری بازی را پیش‌خرید کرده باشید، باید کدی را که برای پک Black Dog دریافت کرده‌اید را وارد کنید و زمانی که این کار را انجام دهید، نسخه‌ی آزمایشی به صورت خودبه‌خود برای شما پدیدار خواهد شد.

زمان دانلود:

24 ساعت پیش از برگزاری دوره‌ی آزمایشی بازی Sea of Thieves می‌توانید آن را دانلود نمایید.

 

محتوای آزمایشی Sea of Thieves:

این نسخه‌ی آزمایشی شامل بازی کامل نخواهد بود و باید گفت که حتی قسمتی از آن نیز نیست. استودیوی سازنده‌ی بازی محتوای نسخه‌ی بتا را طوری تنظیم کرده است که بازیکنان بتوانند ببینند چه چیزی انتظار آن‌ها را می‌کشد اما در عین حال، به اندازه‌ی مناسبی قسمت‌های مختلف بازی را همچنان مخفی نگه دارند تا بازیکنان بتوانند آن‌ها را هنگاه عرضه‌ی بازی به صورت رسمی کشف کنند.

 

بازی Sea of Thieves به صورت همزمان در تاریخ 20 مارس 2018 برای کنسول ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر خواهد شد.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.