Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اولین بازی موبایلی نینتندو به نام Miitomo لغو خواهد شد

0

شرکت نینتندو قصد دارد تا پروژه‌ی اولین بازی موبایلی نینتندو یعنی Miitomo را در تاریخ 9 می امسال لغو کند. نینتندو صحبتی راجع به دلیل این تصمیم نکرده اما باید بدانید که این بازی اجتماعی مدتی است که مورد توجه کاربران قرار نگرفته است.

بازی Miitomo که در ماه مارس 2016 منتشر شده بود به کاربران اجازه می‌داد که آواتار مختص به خود را بسازند و لباس به تن آن کنند. مشکل اما اینجا بود که پس از محبوبیت اولیه‌ی آن، دیگر کسی به انجام این بازی نمی پرداخت.

با این حال شاید بتوان گفت که میتومو توانسته است به هدف خود برسد. این بازی باعث شد که بسیاری در سیستم جدید حساب کاربری نینتندو ثبت‌نام کنند و همچنین برخی از فرنچایز‌های این شرکت را به افراد بیشتری شناساند. این آشنایی به این صورت بود که اگر به اندازه‌ی کافی به بازی می‌پرداختید، جوایزی که در بازی به شما ارائه می‌شدند پیرامون موضوعات بازی‌هایی مانند Splatoon و Zelda بودند.

با این وجود دور انداختن این بازی کمی جای سوال داد. برای آزاد کردن برخی از پوشش‌ها و دسترسی به برخی مینی‌گیم‌های می‌بایست پول پرداخت می‌شد که با این کار همه‌ی آن‌ها دیگر در دسترس نخواهند بود.

نینتندو در این باره گفته است:

اگر پس از پایان این سرویس، اپلیکیشن آن را اجرا کنید، با پیغامی مواجه خواهید شد که می‌گوید دیگر قادر نیستید از امکانات این برنامه استفاده کنید.

نینتندو همچنین شب گذشته بدون اعلام قبلی، سکه‌های این بازی را از فروشگاه حذف کرد.

این شرکت به عنوان خداحافظی این اپلیکیشن، به کاربران این امکان را می‌دهند که با وارد شدن به آن، به صورت روزانه تا زمان پایان کار آن، 2000 سکه و پنج بلیط بازی دریافت کنند.

نینتندو چیزی در مورد این که آیا چیزی از قابلیت‌های میتومو ‌بعد‌ها دوباره عرضه خواهد شد یا خیر نگفته است. در حال حاضر این اپلیکیشن تنها راه شما برای لباس پوشاندن به آواتار Mii شما است که برای اکانت‌های نینتندو در سرتاسر پلتفرم‌ها استفاده می‌شود. برای مشاهده‌ی آخرین دست‌آورد نینتندو در زمینه‌ی بازی‌های خلاقانه به این مطلب مراجعه کنید.

منبع eurogamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.